A-N-T-I-S-T-R-E-S T-H-R-E-A-D

  1. Ko nas jebe, kad numemo da se množimo, a primamo svakavu gamad.
    Nego, mene interesuje hoće li taj snimak stvarno dospeti u policiju, šta će biti s tim klincima sad, ako ne bude ništa ima da reagujem, jebem im mater bolesnu.
    Dušane, zaboravio si da me pitaš gde ih nalazim :)

  2. Nemamo mi genetske predispozicije za njihova pravila...

  3. Nije toliki broj stanovnika u Subotici, čuj 90%, ma dajte.

  4. Катастрофа.

  5. ako ne bude ništa ima da reagujem, jebem im mater bolesnu.

    http://tonova.typepad.com/photos/uncategorized/minigun.jpg

  6. 6 cevi, vodeno hlađenje, metak 7,9 milimetara probija pancir! Džimi da nam Milicu ne odnese malo trzaj?

  7. Ма њих горе боли туки, тамо јесте да се говори мађарски, али ево рецимо у Косовској Митровици, у српском делу сви говоре српски, па је ипак општенапета ситуација. :)

  8. mylyca

    Ko nas jebe, kad numemo da se množimo, a primamo svakavu gamad.
    Nego, mene interesuje hoće li taj snimak stvarno dospeti u policiju, šta će biti s tim klincima sad, ako ne bude ništa ima da reagujem, jebem im mater bolesnu.

    Ti još sediš ispred kompa?! Pa, šta čekaš?! Udri tu bagru!

  9. Muluce, šalji to na goli otok, da budisava opet bude divna.

  10. Nije toliki broj stanovnika u Subotici, čuj 90%, ma dajte

    Добро де, лупио сам цифру. У сваком случају, Мађари су најбројнија нација тамо.
    И то ми иде на курац. Кад постанеш држављанин нпр. САД, ти аутоматски постајеш АМЕРИКАНАЦ, можеш да се опростиш од тога да си Мађар, Србин, Тајланђанин итд.
    Тако треба и овде. Ако хоћеш да се изјашњаваш као Мађар, онда МРШ У МАЂАРСКУ.

  11. Хахах 90%? Мало си се више зајеб'о, Џими. Неких 50%. Али да дркају, дркају. Па ја сам пре неки дан изашао из две пекаре јер причају на мађарском. У трећој сам провалио да мораш да кренеш на српском па се и оне аутоматски пребаце... сад, да ли негде и искулирају, то не знам.

    И на концерту Карпатие у Суботици - 5000 људи. Еј, бре, 5 хиљда на мађарској нацистичкој групи. То само код нас може да прође... али чувају људи свој идентитет, то ценим. И господа су и даље за нас.

  12. Dušane, zaboravio si da me pitaš gde ih nalazim :)

    Dobro da si me podsetila
    Gde ih nalaziš?:)

  13. Džimi, počinješ da mi se sviđaš! :-)

  14. Џимијеви националистички тренуци. :)

  15. Све мањине чувају свој идентитет код нас. А ми...

  16. dsfgmjfiosa jfiosdjiojio gjdf jigo e jfasio niodfnaiognioweniofnqwio nfio nsoain oinsiodgn oientw n09 n09

  17. Drago mi je Hiphozo, ja sam Nikola.

  18. Ti još sediš ispred kompa?! Pa, šta čekaš?! Udri tu bagru!

    Čim dospe dokazni materijal i do mene, poslaću, dotad čuvam dupe :)

  19. Ako zatreba bodigard, zovi "teču"...:-)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.