A-N-T-I-S-T-R-E-S T-H-R-E-A-D

  1. Penzioner ba, ne kradi mi ime, i ja sam Nikola!
    lalalalala

  2. dotad čuvam dupe

    Џаба га чуваш, видиш да им ниси циљна група

  3. Stariji sam. Ti si ukro moje!:-)

  4. Жло! Али жло! :ДДДД

  5. Ma moj kraj je totalno najbolesniji u Budisavi, prošle godine u ovo vreme me startovao manijak 50 metara od kuće, u sred bela dana, 200 metara od kuće je živeo lik koji je iseckao babu i dedu na komadiće, potpuno poremećen dečko, kuća prekoputa njega dva seksualna manijaka od po 50 godina, voajerišu, a skoro su kupili dvogled, sad ovo, a ima još primeraka. Ja sve kontam da je to zato što se tu nalazi mesara, od mirisa krvi ljudi odlepljuju :)
    Hvala tečo (e al to ništa nije negativno, moj teča je do jaja lik) :)

    Џаба га чуваш, видиш да им ниси циљна група

    Pobeda :))

  6. Pa nije ni čudo što si ti toliko odvaljena u glavu, ti si za njih mala maca.

  7. Ljudi ja se prošlog vikenda izmasakrirao sa ortacima, 4.05 promila, rakija ftw

  8. Milice bre to su neki poluretardi, kakve veze ima što su Mađari, šta misliš nema međ nama takvih budala? Nema u Subotici ni 50% Mađara ali upada u oči što nije isti jezik.
    Uostalom više mi smeta hrvatski, i on je sad zvanični jezik ovde a Hrvata nema ni 10% nego trpaju i Bunjevce u to.
    Meni ne smeta, ja sam došlo i poštujem kuću u koju uđem, ali da znaju biti neprijatni u nekim situacijama, znaju jer ne žele da se prešaltaju na srpski ako ih je dvoje, troje u društvu a znaju da četvrti npr. ne zna jezik.
    Više mi smeta natpis na međunarodnom putu nekog idiota koji vodi neku hrvatsku političku strankicu piše HOĆEMO ISTA PRAVA KAO SRBI U HRVATSKOJ!!!
    Dođe mi da mu dopišem ispod Dabogda ih i dobili.
    Ovaj slučaj s ovim seksualnim bahanalijama je krivično delo i naravno da bi trebalo i moralo biti procesuirano. Po službenoj dužnosti.
    Ali ne mora ni to ništa značiti u ovoj državi...

  9. milice jel mantil manijak ili neka druga sorta

  10. Žao mi je što nemamo nekog dobrog diktatora, kao Kastro što je...

  11. Ma moj kraj je totalno najbolesniji u Budisavi, prošle godine u ovo vreme me startovao manijak 50 metara od kuće, u sred bela dana, 200 metara od kuće je živeo lik koji je iseckao babu i dedu na komadiće, potpuno poremećen dečko, kuća prekoputa njega dva seksualna manijaka od po 50 godina, voajerišu, a skoro su kupili dvogled, sad ovo, a ima još primeraka.

    Mylyce, crno dete, beži odatle dok si još čitava. o.O

  12. Ja odem na Riblju pijacu u NS i pitaju me na mađarskom šta hoću. U početku nisam ni znao koji je jezik u pitanju, pa sam mislio da me zajebavaju.

  13. hahaha aaa milice milice, dobro si ti živa, kažu ovde Udario im pesak u glavu.
    Ima tog. Npr.upadne u kuću i zbog hiljadu dinara iseče dve babe, a miran bio, duša od čoveka....sve tako neke šokane. Jebote uđi opljačkaj i idi, šta kolješ u pm.

  14. Al zato Šiptari odma SRPSKI progovore kad im uđeš u radnju...Il je to možda bilo što sam bio naoružan...:-)

  15. Milice bre to su neki poluretardi, kakve veze ima što su Mađari, šta misliš nema međ nama takvih budala?

    Zezala sam se naravno, zabole me dal su Mađari ili ne. Ali, na primer, nije zanemarljivo to što se razmnožavaju s familijom pa dobijaju decu retarde i što je to potpuno normalno, da bi se sačuvala porodična imovina. Takvih primeraka imaš zilion u Budisavi.

    dusan1001

    milice jel mantil manijak ili neka druga sorta

    Teraj ga u kurac, neki u kolima lik, 'sreća' pa je mlatio majmuna i nije stigao da izađe da me povija kad sam počela da bežim.

  16. pesak? eh, da mene bace na pusto ostrvo, i da mi daju da izaberem jednu želju - ja bih tražio da mi donose bar 7l rakije svakog dana, ne bih tražio jelo, jeo bih pesak uz rakije

  17. Ja bih tražio brdo "Euro blok " tabli i može pusto ostrvo...:-)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.