
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Pa odgovaraj na ono za mornara. Još nema odgovora.
Pa odgovoraj ovo za mornara, još nema odgovor.
neka bude Fernando
ignjacio :)
E nemojte sad da lupate španska imena, mora i prezime.
Emanuele Gomez?
salim se neam pojma...
pa ludi, tesko ti je pitanje, koje se lako gugla. nece niko znati bez upotrebe interntea, jebi ga.
Francisko Vela?
Aj nema veze, lako se gugla, ali nije toliko teško. Bilo je na Milioneru pre koju godinu. Zove se Rodrigo de Traina. Aj dalje.
aj da dodam posto sam izguglao. cini se da je kolumbo nudio povecu nagradu onome ko prvi vidi kopno, a kad je ovaj video, kolumbo je reko da je pre njega video neku svetlost al nije hteo da prica ostalima, pa je uzeo nagradu za sebe.
pizda.
Kolumbo pizdunac klasični.
da kao fora ja sam prvi al nisam hteo da pricam, jebi se ne dam pare.
bas ispao picka ona najgora...
aj da smislim ja pitanje, cek :)
http://img192.imageshack.us/img192/570/tatxs.jpg
aj lako. sta je ovo?
(tastatura nije dovoljan odgovor)
Tastatura prilagodjena latinici i arapskim brijevima, ulazni element za komp?
Sjebana tastatura?
To je ona tastatura što nije QWERTY nego neka tamo. Pojma nemam.
Pola tastature? :)
jok
tac skrin tastatura?
jok... cak je u pravu al ne zna joj ime.
ovo je bila alternativa za qwerty, i lakse se kuca na njoj, al je iz nekog raloga odabrana qwerty (valjda se manje zaglavljivale pisace masine sa njom)