Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. Dala mu Dejanira otrovane haljine krvlju kentaura, nije jadna znala.

  2. Глупа кучка, бре! Слуша глупог кентаура, није српски ћутати и старогрчки кентауру веровати. Кентаур длаку мења, али ћуд не.

  3. Ajd sad ja: šta je to metateza likvida?

  4. zakon otvorenih slogova

  5. Zajebana stvar u tečnom stanju.

  6. zakon otvorenih slogova

    Ima veze sa tim, ali nije baš to.

  7. Ajd sad ja: šta je to metateza likvida?

    Је л' фер да филолози одговарају?

  8. Хајд' не сери и напиши.

  9. Mogu li ja vama da postavim jedno pitanje i da odgovorite samo sa "da" ili "ne" .
    Da li ste rekli svojim roditeljima da ste homoseksualac ?

  10. Духовито.

  11. Духовито.

    Пре бих рекао шаљиво.

  12. Mogu li ja vama da postavim jedno pitanje i da odgovorite samo sa "da" ili "ne" .
    Da li ste rekli svojim roditeljima da ste homoseksualac ?

    Jesi to sam smislio ili si video iz Kursadžija?

  13. Фазон је што је видео од Шешеља. :)

  14. Ал' је овај квиз отиш'о у курац.

    Које године је умро Отис Рединг?

  15. Википедија/Гугл питања га баш и неће опоравити...

  16. Нису Википедија/Гугл питања, већ су Википедија/Гугл одговори.

  17. Не постоје Википедија/Гугл питања, ни Википедија/Гугл одговори, већ Википедија/Гугл људи. Како сам мудар.

  18. Постоје Википедија/Гугл родитељи који су своју децу лоше васпитали да варају у небитним интернет траћењима времена.

  19. '67

    То је то, постави питање.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.