Prijava

Било би добро када би сви они који пишу јутјубовске коментаре у којима једни другима оплету по члановима породице због сукоба мишљења имали избор: или да буду бановани,или да им се прикачи етикета ,,паљевина''.
Шта мислите?

jok. ban i ćao-zdravo, pa nek se ladi na jutjubu i fejsu.

Извини,нисам се добро изразио-са опоменом пред бан да добије етикету ,,паљевина'',са којом неће смети да улази на чет нити да пише такве коментаре.

Човек добија бан - само је то довољно...
А то за паљевину није баш јасан критеријум - има људи који изгубе живце понекад па сад због тога да буду обележени...

Taj rad.

A i šta ima da ih opominju? Ban i a u pičku materinu. :)

Рецимо,за оног ко има ИЗРАЖЕНУ тенденцију да другима псује матер на основу неслагања попитању спорта,музичког укуса и сл. Ко три пута понови тако нешто,да му се на недељу дана,поред бана,прикачи етикета ,,паљевина''.

Ко три пута понови тако нешто,да му се на недељу дана,поред бана,прикачи етикета ,,паљевина''.

Ko tri puta psuje nekom mater ovde, ne može da prismrdi sajtu. Po mom mišljenju, treći ban zbog vređanja drugog korisnika bi trebalo da bude trajni. Možda čak i drugi.

edit: htedoh reći primiriše sajtu. :)

Мислим да је непотребно - бановање је већ довољно етикетирање на нивоу "ломача".

Ви размислите,али ја и даље стојим при мишљењу да би паљевине требало да буду додатно обележене.

Онда треба и да се да титула "е-ја-кулирам" за оне што им пуца патка кад им нека интернет паљевина има сношај са женским родитељем у виртуелном свету.

Видиш,није ти ово лоше...
Само,у којој мери је изводљиво?

Cenim da nije izvodljivo. :)

predlog je genijalan, podrzavam