Prijava

Provereno jesi.Evo probaj da stojis na jednoj nozi i da dodirnes prstom vrh nosa,pa ces videti i sama jesi li ili nisi.

Super predlog. Hvala!

možda kada bude postojao neki vid napredne pretrage definicija, da postoji opcija za čitanje definicija iz određenog meseca (ili kvartala).
Ako se smorim pa nemam šta da radim, pa kažem sebi, hajde da vidim šta se definisalo u junu 2007...

nije preterano korisno, ali čisto kao predlog (ja bih to koristio da postoji, pošto je prenatrpano ovako gledati definicije po slovima...)

tako mogu lakše da se pronađu "zaboravljene" definicije.

Verovatno je komplikovano da se izvede,ali bilo bi lepo kada bi se definicije podelile i po oblastima,npr:Sport,ličnosti,istorija,itd,itd...

možda bi bilo lakše za navigaciju kada bi paginacija (kako četa, tako i foruma, celih definicija i svega blaabla) bila obrnuta, tj. kada bi najsvežija strana nosila najveći broj, a najstarija bila na strani 1.

tada bi se rešio problem kada gledam definicije sortirane po popularnosti pa ocenim nešto, a to nešto mi skoči ili padne na sledeću stranu, a nešto što nisam video ode tamo gde sam već bio....(ako sam dovoljno jasan)

a kod četa bi tada mogli da kažemo: "e pogledaj što smo dobro četovali pre tri meseca, na strani 750 (lupam), i to bi zapravo bila ta strana, a ne strana 1070 posle par dana...

ako nije problem, meni bi ovo bilo veliko poboljšanje.

Druže Surovi, pravi si psihoterapeut, ništa te ne razumem.

:))) ček da vidim dal kaizen razume, a ti se udubi malo u problem. + ne videh te u žici u subotu... jel si bio ili si ispalio društvo?

Razumem, i sviđa mi se ideja. Moram samo da vidim koliko je komplikovano to realizovovati.

Mada sad kad ponovo razmislim ne znam da li sam video nešto slično na drugim sajtovima. Moguće da bi zbunilo korisnike. Možda istoriju četa treba rešiti sa datumima.

Кајзене, ово сам рекао бар једно 3-4 пута. Ај стави навигацију и на дну стране. Ако не знаш шта мислим ево примера:
На врху ове теме стоји:
Početak → Forum → Predlozi (kako podobriti vukajliju)

Ај види стави и на дно да не бих развалио точкић на мишу или неко ко нема точкић може да ишчаши раме док повлачи слајдер.
Мислим да је то врло просто урадити ако је тај твој програмски језик сличан ХТМЛ-у. Само неколико редова кода.

Ok! Uvek zaboravim na to, izvini :)

Koristiš dugme Home, En_Dotter. :)

ahahaha home dugme... šta je to? :D:D:D:D
(i ja razvaljujem točkić na mišu k'o ćera)

Samo pritisneš taster "Home" i poštediš točkić miša od raspadanja. Za one koji ne znaju, taster "home" se nalazi na tastaturi. Levo od njega je "delete", desno "Page up", dole "End", gore "scroll lock". :D

Au! Sta ce sve da izmislu!

E sad si me spustio samo tako... cccc.... ima da ti obrisem sve definicije :D

Nisam naviko da ga stiskam, a sad kada sam probo izgubio sam se u trenutku. :D
Dok sam shvatio sta se desilo trebalo mi je isto tolko vremena kao da sam skrolovao.
Ne odustajem od trazenja linkova!!!

Nego DAisSHi, napisi neki tutorijal za koriscenje ovog tastera... malo me zbunjuje...

i ispravi sebe daishi... nisam hteo odmah, ali nije levo od njega delete, nego insert. koristiš ga a ne znaš ni gde je! mora da slepo kucaš :)

ni ja ne odustajem od en dotterovog predloga

mogli bi da promenimo boje/izgled sajta.... sama sebi postajem dosadna...izvinjavam se......

@Surovi: Ja imam tastaturu na kome nemam taster "insert" nego mi je "delete" preko dva mesta.
-------------
Evo još malo trikova.
-------------
Pritisnite "End" ako uđete na neku temu, a oćete da vidite samo poslednju poruku.
-------------
A "Page up" i "page down" mogu takođe da služe za skrolovanje.
-------------
I ne oduzimajte Administratoru vreme. Ima on mnogo korisnijih stvari da naravi. :) ali ako baš insistiraš...
-------------
Sad pitaš da napravim tutorijal za korišćenje tastera "Home". Evo ovako: prvo ga nađeš na tastaturi. On se nalazi u vidu jednog tastera veličine kocke šećera. Da bi ga pritisnuo, moraš da pomeriš prst do njega i iznad njega, a onda samo spustiš prst na njega i ta-da! Evo tebe na vrhu stranice. :D