Prijava

vrh!
:D

ma taj kaizen džabolebaroš, ima samo da ga pretrpavamo zahtevima nekim

Не би било лоше ако би свако на свом профилу могао да види коме је давао "тамбс ап", како би могли да се сете шта их је насмејало или тако нешто.
Пре неки дан сам покушо да испричам неки фазон са Вукејлије у друштву, али није било леба да се сетим...

Super ideja. Hvala.

Не знам је ли то већ неко поменуо (ја сам читала тему али не знам тренутно за себе) али било би сјајно кад би се преглед тема на форуму поделио на више страна са, рецимо, стандардних 15 тема по страни... :Д

Подржавам. Скраћује учитавање странице.

E da, biće to uskoro, to je jedan od razloga zašto je sajt spor.

Bilo bi do jaja da ima vote opcija.

??? Мало појасни пошто постији облик гласања, а то су прстићи на дефиницијама.

ma da mozemo mi da postavljamo vote da se glasa za nesto

¿Гласа се већ за дефиниције? Ето има да се гласа за "нешто".

Ниси сконтао човека... вероватно је мислио да имамо Poll опцију (постављање гласања на теми) у оквиру форума?
Да не би морали људи да ручно сабирају гласове :) као што је Даиши морао на теми Омиљена игра...

е баш то г-џице.

Већ се предузимају кораци.

moze li na forum da se postavi opcija za "vrh strane"? ubija me skrolovanje a nemam naviku da hvatam lift :)

Ok. Do tada možeš da koristiš ovu navigaciju ispod poslednje poruke (Početak → Forum → ...)

e jbg ... da ne brisem post, sad sam procitao da je to En_Dotter vec trazio ... sve jedno moglo bi da pomogne, a kad vidim ovo ponavljanje, pade mi na pamet da bi mogli admini da obrisu definicije koje se ponavljaju! ima mnogo slicnih definicija. nije vazno da li su ljudi prevideli ili prepisali, ali bzvz je kad se ponavljaju

To već i rade... Ali naravno desi se da im i neka promakne :)

Žašto su ukinute "titule" pored bodova?
Mnogo simpatičnije deluje kada se borimo za određenu titulu.
Jel može da se otvori konkurs za titute ,gde bi prvo postavili svi svoje predloge,i da to stoji odredjeno vreme, i da forumasi glasaju.
Unapred hvala na razmatranju predloga.

Malo glup razlog ali pravile su gužvu u tabeli. I dalje postoje u profilu. Ne znam kako bi se sprovelo glasanje s obzirom da bi se nekom svideo prvi i treći rank kod tebe, a drugi i peti od pere itd itd. Previše kombinacija je u pitanju da bi ljudi mogli glasati. Ali ti i svako drugi možeš da ostaviš svoje predloge pa ćemo ih uzeti u razmatranje.
---
Takođe u planu je da se namesti sistem beneficija(možeš da glasaš tek ako imaš 20 poena popularnosti npr i sl.). Tada ćemo ove rankove sigurno promeniti(sigurno će ih biti manje, max 5) i svaki rank će nositi neke beneficije(biće opisano na nekoj stranici koji šta).