Prijava

Већина форума ово има, тако да мислим да би ово, на неки начин унапредило форум. Не знам да ли има потребе да објашњавам предлоге ал' ајде: Дакле, да пише испод аватара на форуму број постова и да поред сваког поста стоји дугме "цитирај" и кад кликнеш на њега он порекопира тај пост доле заједно са "цитат" и "татиц". Ш'а кажете, а?

Апсолутно подржавам уз додатак да би цитирање могло да се уведе и за дефке, коментаре...

Морам да оживим овим постом тему, да не испадне да сам је џабе правио. :)

'Ајде Кајзене, људима је смор да сваки час мењају фонт због ТАЦИТА...

Хвала Каизене :)

Лорде, не мораш да мењаш фонд кад цитираш, цитирање успева и на ћирлици и на латиници. :)

Super ideja, imenjače. ;)

kaizen
25.06.2010.

ok, uskoro.

Прође два месеца, ништа од реализације...

Kad kaizen kaze da ce uskoro,onda ce biti 100%

Биће биће... И не само цитирај дугме и бројач постова, већ нам треба и линк дугме. Да се не зајебавамо са заградама. Јеноставно линк дугме као на пример: уписивање речи у једном пољу, па уписивање адресе линка у другом пољу, па клик на дугме линкуј....

Mene bi to prosvetlilo-ja nemam veze sa cacibima i civavama :)))

Мени је океј да цитирање остане овако (још нико није претеривао са цитирањем), ово остало је потребно.

kaizen

ok, uskoro.

* 25. jun 2010

Још мало па славимо јубилеј: "Шест месеци од Каизеновог "ускоро" на овај предлог." :))

Nikako citat opciju! Ima da se žuti sajt samo tako!

Пеки, буди срећан што није реко биће, а некако ми таЦит и цитат дођу кул кад их куцаш :Д

Svidža mi se opcija! A još više OBEĆANJE...:-)

Uskoro - eufemizam od bice.

A steta, dobar je predlog.

Пеки, буди срећан што није реко биће, а некако ми таЦит и цитат дођу кул кад их куцаш :Д

Просто се осетиш к'о програмер.