Prijava

Било је, колико сам видео доста сличних идеја и предлога
но, чини ми се да ово до сад нисам прочитао.
Како би било кад би се увео услов код оцењивања палцем на доле?
Рецимо да не може да се да таква оцена пре него се наппише коментар у којем би се евентуално навео разлог за такву оцену...
Нов сам овде и појма немам како заправо функционише сва та прича, но, ем би било лакше да се види ко даје силне минусе ем ко има пик на кога...
Свакако би се више пажње обратило на оно што се и како се оцењује...

Ne. Time bi se izgubila anonimnost glasanja, tako da bi raznorazna govna imala još veći skor nego što imaju sada.

Ako nećeš minuse, sedneš i razmisliš, pa napišeš nešto smisleno. I to će imati minuse, ma koliko bilo kvalitetno (kao i sve na ovom sajtu), ali će njihov procenat biti zanemarljiv u odnosu na definiciju za koju ti, isfrustriran zbog lošeg skora, tražiš obrazloženje za minuse.

Мх...
Није ствар у том скору...
Није чак ни у мојим минусима...
Само ми је кљакаво кад прочитам нешто јако добро и видим да има 125:28
а реално би можда било 125:8
Ако је минус с разлогом зашто га онда крити иза анонимности?

Ja znam. Zato što neko neće da obrazloži stav da se ne bi svađao. Eto.

Meni nije jasno što se pravi tolika frka oko tih glasova. Nekom život zavisi od toga, a nisam upućena?
Nekad je definicija toliko glupa da nemam nameru ni da je prokomentarišem, a kamoli da polemišem o tome i da se svađam sa nabeđenim klincem (ili matorcem, ne znam šta je gore).
Mislim da bi ljudi onda prestali da glasaju za definicije, generalno.

Истина...
Различити ставови су идеална подлога за свађу...
А ово место је расадник различитих ставова...

tja, onda bi trebalo uvesti i da se obrazlažu plusevi, jer je čudo kakve gluposti imaju palčeve gore...

Ма јеееестеее... Не само да морам да губим време због неког срања, већ морам и минус да образлажем...

Другари, то је био само предлог...
Објаснили сте ми да вам нема смисла и то ми је сасвим довољно...
Поштујем старије и паметније чланове...
-]