Harikiri moderatora

  1. ops, pardoniram, neće se ponoviti :))))

  2. Сосе, то ЈЕСТЕ била интерна зајебанција. :))

  3. uredu je, samo, nemoj da se ponovi...:))

  4. Разумем, капетане! :)

  5. Че-ву, једна обична сугестија би била и више него довољна да престанемо са тим што вам толико смета. Дресура ми није потребна.
    Толико. Да знаш за убудуће.

  6. То је истина.

  7. Kritikujem moderatore jer ne iskontrolišu definiciju koji minut pre ponoći nego je puste da postane defka dana iako to svojim kvalitetom po vašim merilima ne zaslužuje da bude, kritikujem jer bi bilo humanije da ako te defka već ne odgovara kvalitetom naslovnoj stranici da se samo povuče sa liste a ne direkt na groblje, a najviše kritikujem ovakve poteze jer navlači gnev na autore bez potrebe jer se neko taman primi na vukajliju jer je napravio 500-600 poena a onda mu se fašističkim metodama oduzmu poeni i kao vrhunac bezobzirnosti razlog brisanja se navede 'na zahtev autora'!

    edit: bez obzira što je poslednja defka dana vraćena sa groblja ostajem pri kritici jer se dešavalo i ranije...

  8. kritika uopšte nije na mestu. da li je definicija postala ili nije definicija dana pre ili posle brisanja, autor zna da bi ona to bila čak i da je obrisana 5 minuta pred ponoć. svakako nije humano, jebiga.

  9. Kritikujem moderatore jer je to moderno.
    I jer ne brišu definicije koje su se utopile što u minusu, što u plagijatu.

  10. Zasto se brisu definicije koje su u debelom minusu?
    Ako ne spada pod nijednu od opcija za brisanje cemu brisanje?Zato sto se nekom ne svidja?

  11. Svilajnčanine, nešto si se sjebao u proračunu, skor uglavnom nema veze sa brisanjem definicije.

  12. Postoji pravilo minimum 20 pozitivnih poena (valjda jos uvek postoji). Uostalom, kakva je inace svrha moderacije, kad se ni definicije u minusu (ergo, nekvalitetne) ne bi brisale?

    Hrnjau je u pravu, ili brisite definiciju na vreme, ili je uopste ne dirajte. Licno ne mislim da ne favorizujete neke autore za pobedu, ali da nekim autorima ne dozvoljavate da se okite definicijom dana. U razloge ovog puta ne bih ulazio, jer mi nisu dovoljno poznati.

    Ali ovakvo ponasanje - tj. brisanje definicije
    1) neposredno pred objavljivanje def. dana,
    2) brisanje na odredjeno vreme, dok ne prodje dovoljno vremena (pa onda naprasno vracanje sa nekim banalnim objasnjenjem - tipa: jedan moderator je obrisao, drugi vratio, desava se stalno),
    3) brisanje nakon sto definicija postane def. dana,

    dovodi do toga da su mnogi autori isprovocirani. Govorim ovde o popularnim definicijama koje se nadmecu za definiciju dana, ne za definicije uopste.

    Setite se zbog cega je sa sajta otisao npr. Duke Nukem ? Koliko se secam, radilo se o definiciji Pameline sise: ( . ) ( . )
    Definicija svakako nije zasluzila da bude def. dana, ali su je ljudi izglasali, a vi ste je tek onda obrisali. Pre odlaska Duke je divljao i napusavao sve moderatore redom.

    Dosta ljudi se strasno lozi da ideju da su napisali definiciju dana, i kad im to izmakne zbog ljudskog faktora (ako se moderator i dalje smatra covekom), nekada pitomi autor postaje besna zver, koja zatim pravi mnogo vise problema.

  13. Svilajnčanine, nešto si se sjebao u proračunu, skor uglavnom nema veze sa brisanjem definicije.

    Postoji pravilo minimum 20 pozitivnih poena (valjda jos uvek postoji)

    Ko sad ovde laze? :D

  14. Ako ja lazem, to je iz neznanja. Ali je u krajnjoj liniji zaista nebitno, pokazi mi jednu kvalitetnu definiciju koja ima negativan skor?

  15. http://vukajlija.com/smrt-patrijarha-pavla/108278
    Recimo.

    E sad, to što se u najvećem broju slučajeva poklopi da definicija koja je u minusu bude zaista sranje, to je druga stvar. Htedoh reći da skor a priori nije ni najmanje bitan prilikom odlučivanja da li će definicija da se briše ili ne. To sa granicom od 20 poena je bilo kratkog daha, ja se time nikad nisam ni vodio.

  16. ne glumim drvenog advokata, samo nek se cuje i njegov glas. covek je banovan jer je jednoj gospodjici ocigledno bilo dosadno te je resila da se malo izivljava na narodu koje srece preko neta. kao neko ko je to vec radio mogu reci da to nimalo nije produktivno i lepo te sam sad kao rehabilitovani clan odlucio da se borim samo za lepe i produktivne stvari.

    Rec je o clanu Fade.

    Ovo je poruka neposredno pre bana.
    >>>>

    naslov
    rekla je pre 2 dana da mora da nadje nacin da me banuje, ali to kad se prvo uverila da "nisam tu"


    fejd
    pre 6 sati

    telo poruke
    to sto sam uradio uopste nije bilo vredjanje vec podsmejavanje milanu taratu i ostalim glupostima, i ban uopste nije zaslusen, iako je bilo dosta puta kada sam isti zasluzio.

    mozda ste u afektu coveka ostetili te bi mozda sada kad se prasinica malo slegla opet razmislili i preipitali svoju odluku o trajnom banu u neku laksu kaznu.

    nasi smo, ljudi smo, gresimo svi.

    pozdrav

  17. mozda ste u afektu coveka ostetili te bi mozda sada kad se prasinica malo slegla opet razmislili i preipitali svoju odluku o trajnom banu u neku laksu kaznu.

    Mozda, ako on preispita svoje ponasanje i rehabilituje se kao ti.

  18. iako je bilo dosta puta kada sam isti zasluzio.

    Upravo zato si i dobio trajni jer je bilo dosta puta kada si ga zasluzio, nisi ga dobio i nista se nije promenilo.

  19. Mozda, ako on preispita svoje ponasanje i rehabilituje se kao ti.

    ja to ne mogu da garantujem, ali mozda date coveku neku uslovnu, ako se ponovi nesto slicno, na elektricnu stolicu, sam cu da okrenem prekidac.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.