Harikiri moderatora

  1. Поручи господину да се мало жешће истриповао око теорије завере. Нисам се чак ни сетила да сам рекла то пре два дана, заиста, камоли да сам још и циљала да он не буде ту, мо'ш мислити. Наопако. Не памтим ниједно наше истовремено присуство а да ме он није назвао калаштуром, глупом, потомком Милана Тарота, гатаром, смарачицом, тролом и без да сам му се обратила. То је радио и кад нисам ту. И да, нисам тражила да добије трајни, али се и не буним, јер ме заболе шурица за дотичног. И молим те, гремлине, немој да поредиш себе са мном, као ни своје непродуктивно понашање са мојим.

  2. Tvoje neproduktivno ponasanje je neuporedivo sa bilo cim na ovom svetu Milice. Grrrrr <3

  3. Моје непродуктивно понашање је као моторно уље и виски са оралним сексом у парку.
    Било ко, ко ме дочека са шампањцем и јагодама, може да стави у мој опис шта хоће и где хоће.

  4. Jesam vam pricao da sam se obrijao? Divno mi stoji!

  5. Можда је мислио на доњу фризуру, чим му напокон стоји, немој прерано да се радујеш.

  6. Ja ne verujem sta se ovde desava.....

  7. Mnogo si ti nešto hrabar, opušten i direktan za novog člana.
    Koji si ti?

  8. Ja sam samo slovo na ekranu.I cemu odmah to,to prozivanje?Ja se samo zalazem za neki red ovde,ali vidim da od tog reda nema nista.Misli da cu napustiti sajt,ogavni ste.Dovidjenja.

  9. NE SPEMUJTE TEMU!

    Molim moderatore da obrisu sav offtopic sa teme. Moderator Mali Prst bi trebalo da licnim primerom pokaze kako treba raditi, a ne jos da ohrabruje oftopikovanje.

  10. Ја критикујем малог прста због неодговорног вођења личног живота. Забога, шта ће бити од нас!?

  11. Maloga prsta boli ga nesto...
    previse ste ozbiljni ovde. shvatio je to posle tratincica kad su se volele....
    samo nemojte jebat jedni drugim mater i sve ce biti u redu...

  12. Prste, Prste, opet si pušio one smešne pljuge, a nisi zvao i nas... Ccc, stidi se :)))

  13. I posle milion nesto godina Zmia je najveci lik ovde... nikad vam nece to doci u glavu.

  14. posle milion nesto godina Zmia je najveci lik ovde... nikad vam nece to doci u glavu.

    nikad!

  15. opet ste frnjnuli defku dana u smeće prekasno, autor ima da dobije šlog a Tadić da zabrani sajt zbog prenatrpanih bolnica i visokih troškova na račun budžeta usled vaših (ne)aktivnosti!

  16. Meni došlo odmah.
    Šta oćeš???!!!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.