Prijava

Bilo bi dobro kad bi u okviru profila svakog člana pisalo koliko je aktivan na Vukajliji i da se to izražava u procentima (broj minuta u jednom danu na mesečnom nivou). Posle svakog meseca se vidi koliko je član bio aktivan tokom tog meseca, i da ima grafik aktivnosti (opcionalno).

Comment?

super je ideja. u gužvi sam ovih dana pa ne stižem da ništa unapređujem tako da sve što mogu je da obećam da će biti, a kada, to ne znam.

I meni se svidza...
Evo jedan predlog u vezi sa procentima:
Ako racunamo procente prema broju minuta u jednom danu (24h), procenti mozda ne budu veliki jer tu je i spavanje, posao, skola, faks.
Mozda bi mogli ovako (samo predlog):
Dan traje 24h. Od toga 8 sati je predvidjeno za spavanje; 8 sati je predvidjeno za posao, skolu (da da:)) i - 8 sati preostaje za slobodno vreme koje ispunjavamo po zelji ili obavezama. To je neko pravilo za koje se nekada izborila radnicka klasa.
Mozda bi dobro bilo da procente izrazavamo za period proveden u okviru tih slobodnih 8 sati (umesto 24). Nista se to tehnicki ne razlikuje- samo ga, umesto sa 24, delis sa 8; sve ostalo posle isto.
Pa onda imamo- proveo je 50% slobodnog vremena na vukajliji ili 24%... ili vrlo moguce 135% :) ili 170%, ako je raspust ili odmor, a i noc provedes na vukajliji. 300 % bi bilo neki nemoguci(?) maksimum, ali zato takav lik ne bi bio 100% vukajlijas, nego 300%.

A ako pustim kompijuter upaljen dok sam u školi i spavam i to sve vreme na ovom sajtu. Nisi razmišljao o tome. :)

Jesam, ali necemo da varamo:)

pa nisi aktivan ako ne klikćeš na određeni broj minuta... (ako ne rifrešuješ stranu štagod...valjda)

Da to je jako bitna stavka. Bez "nagrada".

: )))))

Steta sto ne mozemo palceve na gore za prijedloge, ovaj Lithiumov je najbolji!

Kako adminu pribaviti nepotrebnog posla...
Mogla bi se onda ubaciti i koja fotkica, obim grudi za djevojke, duzina uda za momke? pa rankiranje podataka?...

Мени је комп укључен скоро 24 сата дневно и обично су ми сајтови које користим такође укључени. Бићу 100% 300% активан :Д
Мада је идеја ок. Не шкоди нити помаже, таман да буде интересантно.
Слажем се са предлогом, али да буде по приоритету пред крај, пошто има доста битнијих ствари, а ако је лако испрограмирати ома га мети.

A da se nađemo negde na poljančetu pa da se obaramo? :-)

Izgleda ništa od ovoga. Evo šta se dešava kad nema mene da vršim pritisak na kaizena. :) lolz0rs!!!11!!!1one

ma sad ce to on :) Nije proslo ni godinu ipo dana :) Hahaha..Bice!

To sam i hteo da kazem :) Al me mrzelo da nalazim link :D