Prijava

Nie, bivsi igrac Arsenala je u pitanju. Ja moram palim, ako hoce neka gugla neko, ako ne postavljajte dalje. Prestao je da igra, ali je trenutno aktivan fudbaler

Сацам ја нешто инспирисан...

Док Сер Алекс Фергусон није прешао у двадесет седму годину вођења Манчестер јунајтеда, овај тренер је држао рекорд као човек који је најдуже водио један енглески клуб(из 2 пута, са паузом од две године). Развио је у свом клубу једну од најцењенијих енглеских фудбалских академија из које су стасавали нпр Роби Севиџ, Дејвид Плат, Дени Марфи, Нил Ленон, Дин Ештон и тако даље. Иначе, исто је годиште као Алекс. Дакле, ко је он?

Јесте Гради, мислио сам да ће бити теже. Ај цепај.

ma nemam nista spremno, nek tera ko naidje

Jedno lagano:

Koji tim ima više pobeda u derbiju između Intera i Milana?

Jeste, ako ti tako misliš, cepaj dalje xD

Ovaj biciklista je bio jedan od najboljih biciklista na brdskim stazama na tour de france (delimicno zbog njgove gradje, relativno visok, a izgleda neuhranjen ko etipljanin, 60 kila).
Dve godine zaredom je osvajao tackastu majcu kao najbolji biciklista na usponima, iako u generalnom plasmanu nije bio bas neki, medju prvima, ali ne u medaljama.
Trece godine je odjednom postao vodja tima, nosio zutu majcu skoro celi tour, kad su naisle brdske staze dodatno je odmakao, i cinilo se da ce da osvoji, dok ga 4 etape pre kraja nisu diskvalifikovali zbog dopinga na sta sam ja rekao teraj biciklizam u kurac navijam za ovog konja 3 godine zaredom i taman kad ce da pobedi, oni ga diskvalifikuju kao dopingovao se, da daju pobedu spanskom ciganinu kog cemo i onako za 5 god da gledamo u nekim doping aferama, mogli su bar da ga puste da zavrsi pa posle oduzimaj ko ostalima.

Јбг ја знам једино Контадора тако да оно