Спортски квиз

  1. Karijera ga je iz rodnog Kronštata, preko Lenjingrada i Rige dovela na klupu moskovskog CSKA. Kako se zvao komandant Zbornaje komande, oficir Crvene armije, koji je košarkašku reprezentaciju SSSR-a predvodio u pohodima na sve moguće trofeje?

  2. Ima li nekoga od prisutnih ko će da odgovori ili da teram lakše?

  3. Teraj dalje, Aleksandar Gomeljski

  4. KAKALJIN, KAKALJIN KAMAJA

  5. загасио се дибидуз.

    Зашто Саутемптонови играчи наводно имају надимак "свеци"?

  6. основала их црква 1885. године?

    ако је тачно препуштам следећем који наиђе.

  7. Iz koje omladinske škole je Tio Volkot

  8. из саутемптонове.

    нека тера неко следећи, мени мрско сад кад сам се испалио први пут :(

  9. Koji klub je najviše puta osvojio velšku ligu? (zadnjih 15 godina)

  10. Airbus onaj nemam pojma te njihove klubove.

  11. ima onaj ril ili tako nesto.igrali neki sa partizanima pre.i te sam zaboravio.

  12. Пре су били јаки Рил и још један мајку му јебем.... Мислим да су променили име или су се угасили.. Ланели бем му маму. Мада не знам да ли се ту рачунају Кардиф и Свонси као садашњи премијерлигаши.

  13. Ja znam sa fudbal menadzera, neverovatno lako uzeti njihovu ligu, samo uzmes neke propale igrace iz engleske 4. i jebes.

    Partizan napunio Ril one godine kacu igrali LS. Ril posle toga oslabio, ali evo ih nazad u prvoj. Erbas je gowno. Laneli nije bio nesto mnogo jak, a ne znam da li su se ugasili. Kardif i Svonsi ne igraju u velsu vec decenijama.

    Da se ne bih ispaljivao, ime kluba je "Novi Sveci" prevedeno na engleski. Mada uglavnom koriste skracenicu.

  14. тнс. даље ко оће.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.