Омиљени коментари и постови

  1. Izvinjavam se, kuckam preko fona, pa ko zna šta sam uradio (mislim na pisanje) pa nije ispalo kako treba.
    Htedoh reći- ako ti šta znači MOGU DA NABAVIM/SAZNAM te podatke...

  2. Kome ako znači? Meni? Pa ja znam i šta si ručao danas...

  3. aj saznaj neku namestenu tekmu,da nabodem neki tiket...

  4. Sanitarni, ako imam pristup rodataka i mogućnos' da dobijem informacije iz DBa, nisam baba Vanga.

  5. PRISTUP INFORMACIJAMA IZ DBa

    Aj nek me neki od modova banuje na 2 dana preventivno jer mu planiram psovati majku što ga je okotila invalida u mozak.

  6. RAJDERU KOLIKO PUTA SAM TI REKAO DA PRESTANEŠ DA JEDEŠ GOVNA PO FORUMU? POSLE KUKAŠ ŠTO TE LJUDI JEBAVAJU KO KAUBOJ KONJA. KOJI TI JE BRE KURAC VIŠE, ŠTA SEREŠ JEBO TE OTAC BLESAVA. A ČOVEKA...

  7. Ja sam Rajderu jednom dao minus. Samo jednom. Mjesec dana sam imao osjećaj da me neko prati posle toga.

  8. Puno sam ljudi upoznao, svakakve vrste al na vakog čoveka ko mali nisam još naleteo. Smem da se zakunem da voli što ga ljudi tovare. To je jedino logično objašnjenje. Pazi koju spiku on baca. DB ej.

  9. Da,da Boxeru, video sam tvoj debeli dosije...

  10. хахахаха оће га неко наћи и олешити

  11. Sanitarni, ako imam pristup rodataka i mogućnos' da dobijem informacije iz DBa, nisam baba Vanga.

    db usko sradjuje sa NEMAČKA: Regionalliga Bayern,posebo sa klubovima:memeningen,bamberg,wurzburger kickers i augsburg II.pa se raspitaj preko svojih veza.

  12. zasto se o ovome prica na temi ,,omiljeni komentari i postovi,,

  13. zato sto nam je svaki sledeci post omiljeniji od predhodnog.

  14. TheWaveRider

    Da,da Boxeru, video sam tvoj debeli dosije...

    E u redu onda matori, izvini jbg.
    Ajde bre ne seri više.

  15. Досије - популаран назив за курчину

  16. Mislim, da njemu nisam slao.

  17. Pa pošalji kad si takav mudonja...

  18. Rajderu aj ne spemuj više ovu temi i idi radi nešto produkivno.Recimo idi smaraj nekog kako studiraš medicinu.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.