Омиљени коментари и постови

  1. а дал си реалан да ћу било шта да им пишем уопште, поготову тако нешто па немојмо се вређати
    нит сам слободан нити би на такве јадне форице мувао мсм брааате

  2. Pvt imaćeš za 13 sekundi
    Za Coinu njega cimati moraš izgubio sam je iz evidencije
    znam kako se zove

  3. Alo prebicu vam picku, mrscite steme ako ne stavljate linkve!
    Zhajk je

  4. Kako lažeš da je Zhajk! On bi napisao pi*ku, raskrinkan si.

  5. Svi Bohorovi postovi večeras :)

  6. дискриминација :(

  7. Zdrawo forget nedostajala si mi bebo pls

  8. псето-весео је

  9. псето-кад недељом коло игра певаће се песме моје

  10. Pseto - Da budemo srećni dugo da ne bude nikad kraj

  11. псето - сам сам док те љуби други неко

  12. Јебали вас Коњи, откад сте се навадили на то, стално причате о тим вашим интерним препискама, не може човек да вас повата, а чет овамо умире, издали сте сајт, ето рекао сам!

  13. Dzada na fantazy!!!
    I Ps i ja nemamo ništa više sa konjima sad ćet 3 mjeseca fazon. Ostalo nam je par ljepotica i to je to!!12

  14. Видео сам профил оне пластичне Бањалучанке, је л' цимао њу неко?

  15. Brt mislim da je to verenica jednog tebi i meni dobro poznatog lika ali detaljišem ti sutra preteška priča je

  16. Trasu u Kafani da i Coa bude tu da oplačemo ne bi verovao koja je spika. Zamoliću ovog da me pusti da ti ispričam

  17. контам да ложите, али саслушаћу шта имате да кажете

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.