Омиљени коментари и постови

  1. Лупус фром купус
    14:57
    Ал најјаче ми је кад сам са неком рибом и кад треба да ми блајва и каже као:"Јој не знам ја то, како ћу сад" а кад почне видиш да је попушила више тукија него што је 'леба појела

  2. http://vukajlija.com/zabava/posteri/96627-nemate-noge#comment_1070346
    одговор на пост изнад, а у складу са постером.
    мулуца краљ.

  3. Bruce,promašio si post.Ili je neko obrisao.U svakom slučaju,slobin je iznad ovog koji si okačio.I objašnjava samo tako.

  4. Korleone
    Ne bih ga banovao da se javio. Ali, svejedno neću da ga banujem, shvatio je poentu. Nismo mi moderatori tolike krvopije :D

    jebeno ne verujem korleone jesi ti stvarno mod?:)

  5. pajko, opet me zajebavaš? :)

  6. :) korleone mene si kupio sa onim pojavljivanjem na adi....skidam kapu.

    jos sad kad vidim da pises za Glas razuma..

  7. A pajko vukojebino, obrati se coeku ko coek, bez ovih smajlica govnavih. Alo ba, krvopije, banujte skota!

  8. Doter ubojica

    Ово би ми било занимљиво да имам једно две деценије мање, да не кажем да имам година ко Пеки д џем.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.