Омиљени коментари и постови

  1. jacka
    Lullaby opet mod?

    De ja živim... :)

  2. Пошто ће пост са све темом бити обрисан, само да цитирам један његов део:

    POTOM DOVODIM MOD TIMU JELENU TIHOG UBICU DA VAM NA TENANE PREPRIČAVA RUSKE KLASIKE, A AKO VAS TO NE UBIJE DONOSIM STEFAN BIČ BOŽIJEVU TONIRANU KREMU DA VAS ŠOPA SA NJOM DOK GA STEFAN KOSTIĆ SATIRE ZGUZA SVOJOM SVEŽE DEPILIRANOM MOČUGOM!

  3. Смешан је пост, то стоји, али опет је сељачки то што је урадио. И мене нервира много људи, па не отварам теме како бих их псовао.

  4. И мене нервира много људи, па не отварам теме како бих их псовао.

    Al' njega ne nerviraju, samo mu je dosadno.

  5. Морао сам да направим и скриншот.
    Бурзуме, брате, то стоји, али од свега што прочитах у последњих месец-два на Вуки, ово ме је највише засмејало. Јебига.

  6. Мени је најбитније да је мали Ментали научио од Бурзума и Јогурта неке ствари! И реално да је ово написао на јебању 5 без ових делова са убијањем и смрћу, био би дојајан пост! Овако, издркавање класично

  7. Milice ti si neki dušebrižnik ovde?
    Na kapiram lik je za ustanovu zatvorenog tipa...

  8. Не кажем да није смешно, што се тиче "ЈТУ руски класици" дела, искидао сам се. Е да, босоногу на зеленој трави, прејебен део. Опет, старија је од њега сигурно пет година, није у реду да неки балавац прозива, за овако нешто би добио по пички.

    Могу ја да се подпрцкујем на чету или форуму са маром муњом, али сигурно нећу да на тај начин испљујем жену која је десет година старија од мене. Прерасло је све ово у неки "американ фрастрејтед тинс" тип форума, а то не ваља јер се много људи зна уживо. Прави се нездрава атмосфера.

  9. Pjer, lik se izdrkava ođe jer mu može biti. Nije za ustanove jer on to sve fino izbaci iz sebe i boli ga kurac. Nije tip koji se javlja komšijama i kojeg tetke vole a ovamo kad pukne pokolje pola familije. Dakle, to što govoriš da je za ustanovu nema nikakve logike.
    I jeste pretjerao al' bar je dio za JTU zanimljiv. Šteta što nije pomenuo Stefanove iščupane obrve.

  10. Pjer, lik se izdrkava ođe jer mu može biti. Nije za ustanove jer on to sve fino izbaci iz sebe i boli ga kurac. Nije tip koji se javlja komšijama i kojeg tetke vole a ovamo kad pukne pokolje pola familije. Dakle, to što govoriš da je za ustanovu nema nikakve logike.

    +1

    Не дирајте дечка, бре. Пола вас је имало овакве епизоде, а сад вам дечко смета. Мрзи ме сад да тражим скриншотове где ми Цара јебе мртву мајку, све у овом фазону, и Пекију такође. И Биошокер. И Фејсбукманијак те исте модове. :P Испизди човек, шта сад.

  11. Да, на пример, ја бих га сад налупао због овог безобразлука.

  12. лололол модови рак рана фејзбукманијака :)

  13. У ствари, не те исте модове. Ономад бејах и ја међ њима. :)

  14. Имао је и Бушидо своју епизоду у том стилу:
    http://vukajlija.com/forum/teme/22436-poljubac-za-laku-noc-bushido

  15. И Биошокер

    Pa ono je bilo sprdanje kao sto je i ovo sad . Ovo je internet , jednostavno .

  16. Имао је и Бушидо своју епизоду у том стилу:
    http://vukajlija.com/forum/teme/22436-poljubac-za-laku-noc-bushido

    тај лик ко нека вукина верзија Весне Вукелић

  17. Па, ја се не љутим, Биошокере. :) Само кажем да човек испизди и разумем то.

    Katija ti je pretpostavljam obecala parce svoje prigradske pizde, a ti si kao svaki internet cvikeras upalio svoju malu crvenu lampicu koja se nalazi tik do tumora koji ti u nedostatkiu mozga sluzi za razmisljanje. Nece ti banovanje Bushida srediti prekopotrebne picke, picke koju jos ucek nisi video ukoliko izuzmemo tvoj sopstveni odraz u ogledalu i potisnuto secanje na prvi pejzaz od kada si se nazalost ispilio.

    Не могу да се отмем утиску да је јако лепо срочио своје мисли. На страну то да ли се слажем или не.

  18. katja kad si se pre vratila jbte? :)

    Dzimbo da ti si tad bio medj njima... jbga... izvini za to ponovo

  19. Pa ono je bilo sprdanje kao sto je i ovo sad . Ovo je internet , jednostavno .

    +1
    Ovo je jebeni internet. I tačka.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.