GIF-ovi

  1. http://www.fohguild.org/forums/attachments/screenshots/118416d1249998952-animated-gif-thread-treadmill.gif

    Ajde neka neko napise neki red, da mogu da nastavim, Kazanov antispem mi ne da. A drugi put ce da me mrzi da delim sa vama.

  2. Који антиспем?

  3. Е а могао би на ову, и оне теме са качењем клипова да уведе мањи број постова по страни. Отвара се пун курац времена.
    (имам јак осећај да сам ово већ негде написао)

  4. meni se ovo desava svaki dan kad odem da prosetam slona...mnogo su dosadni ti tigrEvi

  5. hahahahahahaha... je li ono džinovski gumeni kurac?!!?

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.