GIF-ovi

  1. Reci makar koje je boje zgrada jel ima neku reklamu na sebi ili nesto ipak te primamo ko rodjenog ovde

  2. ps
    1. dzaranje picke
    2. dzela se sanka u spermi
    3. picka od sneki
    4. dve dzele se sankaju u spermi
    5. sovuljaga

  3. Sta studiras brt

  4. Nikola, dobar je Ps. Voli da se druzi. Ne zameri mu.

  5. Kazi mi jos samo koliko si visok brt

  6. Ниџо јел тачно да вам жабари покупише све пичке у Кг?

  7. Koja ti je ciljna grupa brt?

  8. Добро је Ниџо не дајте се, срамота да рађају мале Луиђије усред Шумадије

  9. Ниџо кад Крагујевчанка се уда за жабара јел се свира на свадби шумадијо ко би тебе оставијо

  10. NikolaKG80
    @ps, ciljna grupa su mi zgodni muškarci sa passatom, samo psst

    HAHAHAHAHAH

  11. Cutim ja al sam ti ostavio info de zivim xd

    A kazi mi jel imas veca ili manja mesecna primanja od granjke? Ne moras cifru brt samo vise ili manje

  12. Znači i tebi se sviđa Nikola samo je zapelo oko toga koliko zarađuje?

  13. Granjka ima celih 45k dinara, novih. Samo vise ili manje jbt nemoj cifre pominjati

  14. зовите лудославију па да организујемо супер зезање на форуму

  15. Ne brt...nego sam vrlo asocijalan i forum mi je mesto gde lakse komuniciram ali me cesto sprdaju a ti si vidim nov pa ne ocekujem tako nesto od tebe. Oprosti ako sam malo nepristojan nije mi to bila namera

  16. Evo necu pitati vise nista izvini jos jednom brt

  17. Nidzo jel tesko javascript nauciti?

  18. здраво бароне. николаКГ велики поздрав!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.