Prijavite DEFINICIJE za brisanje (maximum 5 dnevno)

  1. http://vukajlija.com/cebe/293064
    http://vukajlija.com/nesreca/293058
    Negativan skor a jednostavno smetaju da bi došli do onih kvalitetnih mi koji hoćemo da ocenjujemo tuđe definicije....

    EDIT: Obrisano.

  2. http://vukajlija.com/lepsa-nego-pre/167041
    http://vukajlija.com/izlazak-u-kraj-posle-osamneste/151885
    http://vukajlija.com/telefonski-poziv/140080
    http://vukajlija.com/bedemi-kalisa/135259
    http://vukajlija.com/ljubav-prema-klubu/95205

    Хоћу мало да дотерам дефке, пре него што ме не буде овде на неко време. Неке су срање, а за неке иде римејк.

    Edit: Doćeruj jarane.

  3. Plagijati, ne baš identični ali... U komentarima dokaz.
    http://vukajlija.com/retoricko-pitanje/291950
    http://vukajlija.com/moralni-pobednik/290579

    edit: fala moon. ne bih ja njega prijavila nego nešto mi se zamerio juče ;)

  4. Ma, neću ovo da ti brišem, 'si normalan ti? To su sve KVLTNE defke. Zbog njih sam se zaljubio. U tvoj stil, naravno :)

  5. Ne može ovo da se briše. Idi umij se.

  6. Ја могу само да те замолим да обришеш, ништа више не могу.

  7. Ја већ ко зна који пут игноришем његове пријаве. Ја то немам срца да обришем.

  8. Brate, koj ti je kurac, to su megadefinicije. Mislim, jedino ako je nešto emotivno il ti neko preti pa oš da se ratosiljaš bede. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.