Prijava

Предао бих се, него шта! За свој народ! И своју отаџбину! И за Тита!!!
Море, ви сте, бре, најгора она говна, они тарзанчићи што су се закачили Караџићу за чмарну длаку, па не пуштате. И нашли сте коме ћете да се увлачите у буљу. Човек је јад и беда!

Удаљио нас је од источне књижевности форсирајући своје писмо и преводећи западна дела. Самим тим је помогао покатоличењу доста Срба и деградацији културних добара.

Свашта сам прочитао на Вукајлији, али овако нешто још нисам...
Еј, човек који се бавио књижевно-научним радом, крив за покатоличење Срба.

Nemam ja, sinko, kome da se uvlačim u bulju. A nemam ni razloga... To vi tadićevci, đinđićevci i čedićevci imate razlog za uvlačenje u zapadnjačke čmarine. Zna se ko koga plaća, to je svima jasno. Doduše, kakva ste govna, možda i džabe izdajete svoju otadžbinu, seme vam se zatrlo dabogda!
A ti možeš da sereš po onom govnjivom Tadiću i Čedi, a Radovana se ostavi. Da živiš još 'iljadu godina ne bi bio Srbin kakav je on, pičketino prodana!

Ко издао Радована, не дочек'о Видовдана! :D

A ti možeš da sereš po onom govnjivom Tadiću i Čedi, a Radovana se ostavi. Da živiš još 'iljadu godina ne bi bio Srbin kakav je on, pičketino prodana!

Од Србина код њега нема ни С! А Тадића и Чеду ми не дирај! То су први прави Срби после Вука Караџића! Још је Тадић и баја!

Ко ме, бре, плаћа! Ја за свој леба рмбачим по цео дан! То плаћају вас да лобирате!

Još ćeš da mi kažeš da primam pare zato što volim svoju zemlju i njene heroje! Nema ker za šta da me ujede, zbog tvog Tadića, nabijem na kurac i tebe i njega, onako, šmekerski! Bolje se živelo '93. u najgoroj inflaciji, nego danas! Od umetničkih dela na zidu mi stoji samo Slobin poster, a ti ćeš da mi kažeš da uzimam pare! Marš, pederčino prodana, i ti i ono govno Đinđić i Tadić i Čeda!

Најлакше је кривити политичаре за лоше стање у земљи и скрстити руке и кукати и беснети,а најтеже је дићи дупе и сналазити се како-тако. Зато о њима нећу ни да говорим.
За мене: Вук Караџић и Лазар Комарчић,писац.

Još ćeš da mi kažeš da primam pare zato što volim svoju zemlju i njene heroje!

Примио си паре, курво, само нећеш да признаш!

Nema ker za šta da me ujede, zbog tvog Tadića, nabijem na kurac i tebe i njega, onako, šmekerski!

Како лажеш! А и ја и ти знамо да трошиш на курве и на коцку! Човек се просто пзапита одакле ти, а онда сазна да си плаћеник!

Samo ti prozivaj, u dukat ti metim, znamo dobro ko je ovde nemački đak!

nemate bre pojma
najveći srbin je gospodja mira marković

Нисам знао да се такмичи у бацању фризбија.

Чек, тај Ђоковић се беше бави боћањем? Како беше?

Jok, more, nije boćanje, nego brečanje reketa o patos :))))

Mogli ste to suptilnije da izvedete, vasu malu predstavu za lozenje sirokih narodnih masa.

Cipi iz Osvajaca. Ne nasedajte na ovakva namestena pickaranja. Dosadno ljudima.

Koju, bre, predstavu?! Svi ste vi strani plaćenici! Ovaj Burzum naročito :)))

Ja jesam. Priznajem. I bole me kurci.
Jebem babe po Nemačkoj za šaku evra. I mnogo mi dobro. Mirišu lepše od većine srpskih mlađahnih pičaka. :)