Prijava

Nisi ti deblja od mene! JA sam najveći Binsr ovde!!

1. Sveti Sava
2. Kralj Milutin
3. ostali...

Rasko Nemanjić kao utemeljivač srpstva.
Stefan Dušan Silni kao prvi srpski car (ako je verovati zvaničnoj istoriji).
Despot Stefan Lazarević državnik koji je Srbiju držao koliko-toliko nezavisnu u vremenu kada se zemlja nalazila između Ugarske i Turske i bila u vrlo nezavidnom položaju.
Nikola Tesla.Gde god da je živeo po nacionalnosti je bio Srbin.
Stepa Stepanović i Živojin Mišić zbog zasluga u prvom svetskom ratu.

Vladan Aksentijevic Prvovencani, poznatiji kao Ajs Nigrutin, ili Ajzak takodje poznat i kao Cavo ledeni, Ajzaklija-Stomaklija, Svez Nigrutin, Fresh Nigrutin i Has MC (rođen 12. avgusta 1977. u Beogradu). Covek pije pivo na oko, on kad nema opijate, srola nanu ili kamilicu, on za krstenje jede salamu i kecap, covek koji je ovu iskrivljenost omladine pretvorio u umetnost. Ajs treba da se kandiduje za predsednika !! Drugi najbolji pesnik i muzicar posle Betovena...alal mu vera !

Strašno koga sve ljudi idealizuju i prave od njih neke značajne figure...

Стефан Немања, јер је скоро истребио дрекавце, који су сматрани за специјалитет на његовом двору.

Јебали вас краљеви и деспоти. Лако је изигравати неко мудо кад се родиш у краљевској породици.

Чудо да нико није поменуо највећег цара свих времена, човека коме дугујемо то што сваку реч можемо да прочитамо без употребе фонемског речника, човека који нам је омогућио да данас уживамо у народној књижевности, укратко - човека који је објаснио - Вука Караџића.

Краљ!

http://www.kragujevactravel.com/images/vuk-karadzic-83.jpg

Džimi, Vuk Karadžić je najveće srpsko govno ikad.

Čisto da dodam :)

Влајко, за срце си ме ујео! :)

Увео бих ја правило да се једне године у основној школи (6. или 7. разред нпр.) чита лектира на нереформисаној ћирилици. Након тога би свако схватио од коликог је значаја Вукова реформа. Мислим да би клинци држали у соби његов постер у природној величини. :)

Kod ovih političara, kraljeva i vladara problem je to što su oni koji su nešto dugoročno korisno uradili za narod zapravo bili gadni kreteni sa kojima ne biste voleli da se družite. :) Doduše, Despot Stevan je bio kul.

Jes' da možebit' nisu najznačajniji Srbi ikad, ali ja volim Slobodana Jovanovića i Radoja Domanovića. :)

Zoran Đinđić i Dimitrije Tucović.

P.S. Tito je bio Jugosloven.

Ако је Тито био југословен онда сам ја јети. И могу се сматрати за највећег јетија свих времена.

Džoni Vajsmiler :) Ti kraljevi što neko reče se samo kurčahu (vau aorist,VUče) po dvorovima..... Gledano po učinku i nekom zaveštanju treba spomenuti Teslu,Milankovića,Slobodana Jovanovića,M.Pupina.....

Ma dodao bih i Radeta Točka kralja...

1. Ratko Mladić
2. Radovan Karadžić
3. Slobodan Milošević
4. Vojislav Šešelj

Nijednom pravom Srbinu nije potrebno objašnjenje zašto su ove veličine najveći sinovi srpskog naroda, ali za one kojima to nije jasno navešću razlog:
ti ljudi su pružili otpor najvećem zlu modernog doba, Americi i njenim satelitima, i kao i sveti car Lazar, nisu ustuknuli pred mnogo jačim protivnikom, već su se herojski držali do poslednjeg trenutka, kada su izdani od pojedinaca iz svog naroda. Srbi, sram vas bilo!

Stefan Lazarevic....Konstantin Dragas

Слободан Милошевић није то пружио већ наши очеви и браће. То што он из канцеларије једе говна и пуши Клинтону, није исто као и крварити за отаџбину. Срећа његова те је умро тамо... За ово тројицу нећу да се изјашњавам, јер немам изграђен став.

Е да! Вук Караџић је највеће зло које нас је стигло. Удаљио нас је од источне књижевности форсирајући своје писмо и преводећи западна дела. Самим тим је помогао покатоличењу доста Срба и деградацији културних добара. Култора се гради на основу учења. Током његова живота и после су "ин" била западна гова, а не источно човечство (ако постоји ова реч уопште...).

Да се ја питам, њега бих на колац.

1. Ratko Mladić
2. Radovan Karadžić
3. Slobodan Milošević
4. Vojislav Šešelj

Ја ово тек сад видим!!!

Ти, бре, дечко, ниси нормалан! Радован и Ратко? Они, бре, да су неки Срби били, не би се крили по својим мишјим рупама као неке пичке, него би рекли ''Предаћу се да помогнем свом народу''.

То су, бре, највеће пичкурине које су икад живеле на кугли земаљској, а онај што их подржава може да буде само још већа почкетина, она рондуља длакава, најгора!

Уф, како сам се изнервирао!

Jes', vid'o bih tebe da te juri pola planete, da l' bi se predavao il' bi gledao da sačuvaš živu glavu i izbegneš sigurnu smrt u Haškoj tavnici... Miloševića su izručili, jer nisu mogli ovde da ga osude ni po jednom osnovu, a nisu mogli ni tamo, pa su ga ubili, nesrećnika.
A i za koji kurac da se preda?! Zbog tebe i tebi sličnih govana, majku li vam svima jebem u pičku krvavu!