Prijava

НАПОМЕНА:
Овим путем се извињавам ако се неко у претходних сат и по времена осетио увређеним. Моја намера је била да спреведем тест. Ако сте баш љути,шаљите ми слободно претеће ПВТове.

Е људи,да вас питам:како вам се допао Лиза?

http://vukajlija.com/recnik/autori/24933

Намерно сам направио овај дуплак да бих показао колико се неки од нас јако лако примају на којекакве тролове,а уопште не би требало. Срећом,већина вукајлијаша је била изузетно зајебантски расположена и то је оно што ме радује. Тако да молим модове да,ако веће желе да банују оне што су вређали мој дупли профил,да то не чине. Или нек барем смање казне.
Дакле,овако је дијагноза:
Већина прво удари негативан комент и креће зајебантски да спемује.
Одређени појединци се осете толико увређеним,па почну да вређају.
Контраши се слажу са тролом и они су углавном мањина.

ahahahahhahahahhahahahahahahahahahhahahhahahhahhahhahah
Ne znam da li da ti kažem "care" ili "konju"...:DDDDD

Кажи ми слободно ,,коњу''. А да ја тебе питам:а што си се толико иживцирао кад си и сам сконтао да је тролчина?

Znao sam da je dupli, ali ja spadam u onu vrstu ličnosti koje vole da lupaju random gluposti, pa kad god mi se pruža prilika, hoću da ispadnem zanimljiv. :D

Je l' su ti se svideli moji komentari, Jankoviću? :D

Zbog toga što i kad shvatim da neko troluje opet me nervira,ali posebno zbog teme:)

Сви сте добро одиграли своје улоге. :)
Иначе,име Лиза потиче од моје мачке која не подноси кад пустим метал. :)

liza :)
doktore, ulepšao si mi popodne :P

Jao ciklone! Znam da sam ja tom kurat kobaji pretila da cu ga jebati bukvinom cepanicom! Na cet se prikljucilo jedno desetoro ljudi da jebu kevu tom kurat kobaji. pretili smo mu kako cemo ga silovati

Bio je to hardkor sadomazo hot. Secam se da si mu ti rekao kako ces uzeti motornu testeru i da ga iseckati i da ces svaki njegov deo tela silovati i svaku koscicu. :))))))))))))))))))))))

Cak su se i moderatori prikljucili da mu jebu kevu i da prete silovanjem. :)))))))

Хахахахахха овако, ја се не рачунам као регуларни учесник у тесту јер сам знала ко је и знала сма шта ће да напише па сам се млатила...трол је био одличан и заправо коментари су ме одушевили, мало сма се само изненадила кад сам видела да се Дио изнервирао...углавном не знам како бих реаговала да нисам знала ко је....а пошто сам се пареалелно са овим дописивала да Јанковићем на МСН-у било ми је абнормално смешно! :))))))))

Žao mi je što i ja nisam bio tu:D

A kad je dosao Surovi i rekao:
Diste malo, disite! Nemojte da preterujete! :))))))))))))

Šta, ja se taman ponadao da će grandovci zavladati svetom...:) Pozdrav kolega.:)

Колико сам се уживео у улогу трола,и ја сам то помислио. :)

ali kurat kobaja je bio najbolji, nedostaje mi pomalo

Ja sam provalio da je dupli, al' nisam im'o pojma ko je.

e moji dokturi... dok ja ovde bolujem i ne smem da izadjem, vi me zabavljate i lecite!

FALA I BRAVO :)

i ne trudim se da shvatim jeste li ili nije......ali bilo je tako ocigledno......

moram da priznam da sam i ja imao svojih momenata mada ne bi da otkivan nikove al cinjenica je da kad gacate tamo gde boli vecina clanova se popale najlaksi nacin je da vrecate rok koga vecina ovde slusa i da posle u komentarima dolivate sa drugog nalog ulje na vatru