Кладионица

  1. u plusu si 700 dinara.vise dobiju oni koji igraju onaj bingo

  2. Ko danas nije uzeo pare nece nikad

  3. Dobar dan dobri ljudi. Da se vratimo na staze uspeha ovde
    https://i.postimg.cc/fTRHx4gP/tiket.jpg

  4. Rozenborg 2 (2.05)

  5. Ćaskam sinoc sa gospodinom mlatonijem, kaze slabo prati NBA ne stize od posla itd
    Ja na racunu ovih skoro 14k imao i planiram to preko 10k da uplatim na tiket ovih 10k da podignem i to je to. Tema mrtva, slabo ko prati i u rl, gotovo jbg.
    I uzeo citam analiziram uporedjujem nadjem 4 para i ajde na to cu tih skoro 4k da stavim. Onda se razmisljam, ma koga jebem ja, ako isplatim na tekuci, za vikend cu opet da uplatim na maxbet pa ce me jebati premier liga kao i uvek. Ajde da okoncamo ovu agoniju i odem all in.
    https://i.imgur.com/K6Upj2w.jpg

  6. Adebayo adebayo poigrajmo

  7. Adebayo konja da prodamo adebayo ajde duso kolo da igramo

  8. uuuu,jebanje keve.
    svaka cast.gledaj pa ih brzo vrati maksbetu ;) salim se.pamet u glavu.

  9. Imao sam tiket sa 3600 kvotom, uplatio 30din. Na zadnjoj tekmi bilo 1:1 u 62min a ja čekao 2:1 za isplatu. I kurčina bila.

  10. Al ubošću neki milionski tiket, moraće da dođe.

  11. Nece mi nesto san na oci sve razmisljam o kladionici, vracam film na neke tikete. Jebo mater prosle godine igrao sam kao majmun, ove godine ne znam dal sam stavio preko 1000 dinara na tiket i to sto sam stavio bili su singlovi i dolazilo je. Prosle godine metao 10k 15k 30k 50k na neke gluposti totalne. I opet sam 2+ soma evra u plusu na kladionici. Ali ono sto me nocas izjeda je, sto prevrcem po glavi koliko me gluposti izobaralo i da sam lako mogao imati mnogo mnogo vise para sad uz malo vise srece:

    1. Jedna tekma za 240k
    2. Isto jedna za 240k
    3. Jedna za 120k
    4. Dve tekme za 1.4m
    5. Jedna tekma za 160k

    Bas propast velika, od tih potencijalnih 2m dinara makar sam 250-500k dobiti po nekoj bozijoj pravdi. Mada i dalje ne kapiram da sam toliko glup mogao biti da stavim npr 5 tekmi i uplatim 15k dinara na tiket.

    Evo opet ponavljam, nisam stavljao preko 1000 din na jedan tiket od vremena pa do sad, a i to sto sam stavljao bili su singovi. Po mom sveukupnom zivotnom kladionicarskom iskustvu, ako neko hoce da igra pametno, da igra da bi zaradio nesto a ne da ganja milione preko noci, NIKAD PREKO 2 PARA na tiket. Okacicu ispod sad neke tikete sto sam igrao zadnjih mesec dana jer imam viska vremena pa stignem i da igram. Mozete me sprdati za male uplate i male dobitke ali nema to poente kad sam imao i uplate kakve vi necete imati nikad. Dakle ne radi se o parama neko o nacinu kladjenja. Izvolite:

    https://i.imgur.com/oQOSMkt.jpg
    https://i.imgur.com/nkjPzbM.jpg
    https://i.imgur.com/b6cbhdp.jpg
    https://i.imgur.com/5EpHG00.jpg
    https://i.imgur.com/WAvwcF3.jpg

    Imam jos tiketa sto sam dobio secam se da mi je Juvetus pocupao 4 tiketa kad je okrenuo protiv Lokomotive ali te nisam slikao tikete.

    Da sam ovako igrao za svetko imao bih sad 5 soma evra vise u dzepu ali jebiga boze. Znam da vas boli kurac sve za ovo ali morao sam negde da ventujem da mogu da legnem sa spavam

  12. Inace sad posto sam izbacio ovo svoje iz sebe da nastavim generalno o kladionici. Ne znam za ostale gradove ali u sapcu je broj kockara jedak broju stanovnika. Ali do koje mere ide to kockarstvo to moj mozak ne moze da pojmi. Evo primera: ceka cela kladionica jebena da juventus preokrene protiv lokomotive usrane. Preokrenu. Svi veseli svi srecni, samo jedna debilcina jebe majke i dalje svim igracima. Sta je bilo druze sta ti cekas? Ima baja 4+ na tu utakmicu odigrano. Ne znam koje su pare u pitanju bile ali taj covek je sjebo 10k evra od pocetka leta do oktobra meseca.

    Ali objasnite mi sta je u glavi coveka koji odigra 4+ na tu utakmicu. Najrandom stvar ikada. Mozes igrati keca mozes igrati 1-1 mozes igrati 1&3+ al gde nadje cistih 4+ jebo mamu ludu. Veze s mozgom nema

    Danas totenhem sheffield, gosti ih ubijaju kao majmune, rez 1:1 80. minut, dolazi deda kaze stavi mi 2000 na totenhema lajv. Naravno nije doslo. Mislim ne moram uopste da pricam o tome da ljudi stavljaju 50k na lajvu da pada ili ne pada gol, to se u sapcu desava lagano, ali nije mi jasno da mozes biti debil toliki da ocima svojim gledas propast totenhema 80. minuta i kad su i sami digli ruke od utakmice ti stavljas na njih pare. Posle dosao ljuba alicic kad sam ja dosao da podignem ovo malo para, kaze mi radnik sad ce ljuba sve po 500, 1000 evra da uplacuje gledaj samo. Ja otisao kuci nisam mogao.

    Samo propast u kladionicama. Ljudi kao da su mentalni. Moj drug stavio zvezda khimki 20k dinara na khimki. Ovi ih polupali ko majmune. Ima na napravim neko udruzenje kladionicara, neko savetovaliste neku agenciju za posredovanje u igranju tiketa, ove kladionice grdne pare pokupise narodu treba neko da im objasni sta da igraju jebem ih u usta kockarska

  13. Al bukvalno. Sedim danas u maxbetu ista prica lester ubija arsenal pisa im usta dolazi lik kaze 10k na arsenal.
    Par minuta posle toga vardi daje posle dadose jos 1.
    Mislim da se ti ljudi vode razmisljanjem ARSENAL je to ko je bre taj lester ha ha ha

    Igraju na ime jbg

    Inace, da li je to novi trend ili sam ja tek sad obratio paznju ali niko ne uplacuje 200 dinara na tiket. Svi tuku 1,2,5k na random gluposti. Dal traze slamku spasa il sta li je...

  14. Osim Dacka lika koji je inventar tamo koji uplacuje 100 dinara na kvotu 10-20 i onda ceo dan prati, greje se i pije vodu iz automata. Kuci hladno jbg :D

  15. Ali mene samo zanima odakle debilima 10k dinara da izvade za lajv. Jebem ti mamu deda u picku, imas penziju 30k dinara maks kako mozes dati 2 soma na totenhem, imas 1000 din dnevni budzet ako sjebes 5 danas sta ces sledeca 4 dana. Ili oni komercijalisti ahhaha oni su kockari 1/1, ja dosao jedno jutro da popijem kafu s drugom da sastavimo neke tikete kad ono dve tri komercijaliste sede igraju grcki kino, trose po 10 soma dinara. Pa jebem vam mater odakle vam. Moj drug ima 100k platu u firmi ali ne razumem ima li ikakve poente i smisla bilo kakva plata za coveka sto moze da ubaci 20k na kimki 40k u slot i 30k na rulet u istom danu bozijem.

  16. Da proba malo jel daje :D

  17. Oprosti mi PAPE sto ti kintu kradem al ne mi dobro ak se ne uradem

    Bravo legendo, jebo si mu sve, jebo fibonaci ovako se igra

    Armine ako citas, PLS BRO

    E moj maestro, gledam coveka pre neki dan ulazi u aparat 100 po 100e, znaci samo ubacuje novcanice od po 2k i ono cudo guta ko nezdravo, ustaje izlazi ide do auta, vraca se, nastavlja da roka, i tako par puta. Ne zna covek ni sta klikce dal je pijan dal je drogiran nisam mogao da provalim facu... odem, vratim se posle sat ipo mozda, on i dalje roka, na kraju ga isterase kraj radnog vremena spakovali mu tih 100e sto mu ostalo na aparatu, lik totalno pogubljen, polupao par soma a nije ni svestan sta je uradio, samo je falilo kljuceve od golfa sestice da ugura u aparat...veliki su to problemi

    Ljudi su totalni sludjeni od gomile kvota i utakmica, zato i ne znaju sta igraju

    I da, situacije ista svuda, svi zivi se kockaju

    Cak sam i razvio teoriju da bar 10 posto profita kladze daju u budzet za penzije, druge nema jer neke kladze drze bas ljudi prebliski sluzbi i vlasti, necu sad da imenujem burazere bezveze

  18. Zatezao sam jos posle par puta 2 igraca sa 5-10k i sad su vec ozbiljno poceli da jedu govna. JJ redik bio u mozzartu 15.5, kod njih 17.5 i ja da uplatim njega i bukera oni pitaju da potvrdim na 18.5 da prihvatam...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.