Кладионица

  1. grafičar neće dobiti nikog do kraja prvenstva, svako ko iole prati PLS to zna..

    Ne zna xd

  2. neće ući u linglong svakako.. danas sam igrao PP1 na meču Grafičar-Metalac, svakako me boleo polni ud za krajnji rezultat posle prvog dela.. sutra ću verovatno probati na Bačku i 1&tim12+ na NP protiv mog RKG

  3. Real Sociedad 1
    Rapid Vienna GG

  4. Srećna slava druže

  5. Ognjenu Mariju slavis vidim...

  6. Navečerje Svetog Ilije slavi kosovar ti je on

  7. Gde ste bre nema vas sto godina podobijali decu i tu sad kao nema nigde nikog.

    ja dosao da se izjadam pa da nestanem opet, milo mi tako nesto..

    Sinoc cekam Juve 3+, poluvreme 2:0, za 96.000.. rastereceno igraju ne treba nikome, reko to ce u 3:5 da ode, ortaci skacu brani brani brani u meni proradi bik E NECU DA BRANIM i evo sad igram tiket za 100 din.. branio u 82. minutu uzeo 2000...

    Kako ste vi inace?

  8. bas bedak.necu da kenjam nesto posle bitke,ali sam juce mislio da ce ronaldo sam da da 3 kako bi stigao imobilea na listi strelaca.
    elem,fulam kardif na golove.kardif mora napasti,a one kljusine iz fulama iz kontre mogu dati.
    i nemojte me slusati,ja sve igram na golove i uvek izduvam.

  9. Lajv kec na albanijuU21. 2.5 kvota

    Namestili albanci, andora povela u 3min iz penala.

  10. Stavio sam 2 hiljade na jebače koza. Najebacu im se mamice ako ne preokrenu.

  11. 0:1 i dalje.

    Kako šiptari iz švicarske i beča mogu da gube od andore? Ovi U21 su sigurno svi iz zapadne evrope mamu im jebem.

  12. 3:1 za albance. Kako sam ih osetio mamu im jebem. Čim sam video da su napravili penal u prvom minutu protiv andore jebene.

    Iz 2 u 1, klasika.

  13. A to što si uzeo pare i to što si kockar, ćutimo, a

  14. Kockar a uložio sam 2 crvene, ajde ne kenjaj.

  15. Hahaha, vidi ga, dobio 6800 i sad bi i dupe dao za još toliko

  16. A i ovo ovde si napisao čisto da mi vidimo kako si ti pametan, a ne zato što si stvarno hteo da neko dobije

  17. Reci samo- Ćiterijaaa
    youtube.com/watch?v=skpd7yb3HZU

  18. Odakle znaš da sam dobio 6800?

    A napisao sam da je kvota 2.5 i da sam uplatio 2000din?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.