Кладионица

  1. Moje misljenje je da Efes nije nikakva ekipa, samo skup par dobrih pojedinaca kojima protiv Reala ne dajem nikakvu sansu. Mozda i gresim.

  2. cuj dobra ekipa, odlicna...al jebiga, oni su ko portland sugavi...il odlicno odigraju il ocajno..vidim ks037 stavio kec na kahu, meni je to dvica...

  3. да, ал' зато певац има репрезентацију, и то далеко бољу од неког просечног тима премијер лиге.

    totenhem, lolo

    ma pustite te nadimke, mogu ja sebi da dam nadimak supermen pa opet necu biti supermen :D

    Sprdam se malo, al LABUDJANI JEBU KURCEM U PICKU!

    Postavljam moje vidjenje danasnjih tekmi uskoro, cim prelistam malo svoje sajtove sa informacijama

  4. Dzanki, tesko ce Siena prodati kozu, to je sigurno, ali mnogo je Kaha bolja od njih gotovo na svakoj poziciji, osim na kecu. Na poziciji 5 Siena nema igraca koji moze da cuva Lampea + publika na strani Kahe. Siena je imala sansu da dobije nezainteresovanu Barsu kod kuce i to je propustila, ja mislim da im je to bio poslednji voz za ulazak u 8 najboljih.

    Ostavljam Sieni neku sansu, iskljucivo zbog pozicije 1, tj. Bobija Brauna.

  5. Ma kakav Lampe, kurcina...pitanje kako ce uci u tekmu obe ekipe, ne verujem da ce srljati u ofanzivi jer je mnogo bitna utakmica...ovde je realno da dodje plus posto Kaha nema neku odbranu, a ni ovi...onda Sijena preko 71.5 se cini vrlo sigurnim...

  6. ko im jebe mater preskacem danas

  7. Ok i da je Lampe kurcina, kako kazes, mada se ne slazem sa tim, tu je i Plajs, a protiv njih jedan Eze, koji je dobar defanzivac, ali ga trener Siene iz samo njemu znanih razloga drzi bas malo na terenu i smesni Res.

    Igraj sta hoces, nemoj da te ja sad nesto nagovaram u suprotno. :)

  8. samo 5 stvari na kojima znam sta bih odigrao, i stavicu ih sve na tiket:

    PAO - CSKA drugo pol 72,5 VISE (ako treba da odaberem ishod, onda keca, jer CSKA ostaje drugi ako pukne sa manje od 17 razlike)
    Olimpijakos (-3.5) - Himki H2
    Real(-8.5) - Efes H2 (a najopustenije moze da se proba dvojka na kvotu 4.4)
    Caja - Sijena GOST 72,5 VISE
    i od fuce samo Chelsea - Rubin NG

    Sve to ide na jedan tiket, a na drugi stavljam ciste dvojke na Sijenu i Efes, i na ljubav moju Andreu Petkovic protiv Wozniacki. I mozda, ali mozda cu da dodam dvojku na Lepcenko protiv Pume Vilijams

  9. Jeste Bandi, ali posle odlicne partije Karmela, sta ide? Ocajna partija.

    Hehee, a i Toronto dao manje, uf kad bih ja stavljao na tiket ovo što pričam bilo bi dobro.

  10. Ma, jebem ti fudbal na lajvbetu!
    Ako ne uhvatim košarku, rukomet, tenis ili odbojku, ništa nisam uradio.
    Dobijam jedino kad ne igram fudbal.
    ŽIVELI SVI OSTALI SPORTOVI OSIM FUDBALA!
    Mada, ne mogu da prevalim dan a da ne odigram fudbal.

    Gazimudo, od ovih pet, šta ti najrealnije zvuči?

  11. Lajkse, Chelzi NG i Efes H2.

  12. Gazimudo, ja sam vec odigra 1 na Voznjacki na onom Fibonaciju... NIsam neki poznavalac, ali sve ide u prilog kecu.

  13. NG je toliko nesiguran tip da se igra... Bilo ko da igra :)

  14. Papete, jeste sve na kecu, i Petkovicka se skoro vratila posle povrede, plus je ovo sljaka, malo ce se plasiti da kliza,al Woznacki je pored Jelene najgori broj 1 zenskog tenisa u istoriji. Bangava je, napad joj je nikakav, servis ko iz petog razreda.. Andrea ima balkanske krvi u sebi, proradice inat sigurno,a ako se napali kako valja, moze da je dobije i glat sa 2:0. Moj tip je mozda navijacki, tako da nemoj uopste mnogo da se obazires na njega :)

    @zenka medjeda isume

    U principu, jeste govnjiva igra,al jedno vreme sam gajbi birao 10 tekmi za GG i 10 tekmi za NG. Uglavnom sam vise pogadjao NG nego GG. A i rubin je sa svima igrao bunker u gostima (cak i protiv partizana), ne vidm zasto bi danas uradili nesto specijalno..

  15. Gazimudo, metuo sam 457 dinara (jer tolko mi je štrčalo na avansu), na ove dve poslednje koje si pomenuo. Dobitak 1411, u Mocartu.
    Mada, pročitavši potonje komentare, zaista mi NG za Čelzi zvuči nerealno.
    Ali ko ga jebe! Uplata je već izvršena, tako da nema kajanja.
    Možda bude i 0:0.

  16. Bruklin- Čikago up >184.5 1.85
    PAO- CSKA GU >73.5 1.85

  17. Послушаћу вас за Сијену, а ове три су неко моје гледање у пасуљ.

    0193 04-04 20:45:00 Caja Laboral-Siena
    Koševa Gost72.5 > 1,87
    0164 04-04 21:05:00 Fenerbahce-Lazio
    GG/NG GG 1,93
    0162 04-04 21:05:00 Chelsea-Rubin
    Golova 90 min. 0-2 1,72
    0072 04-04 21:05:00 Benfica-Newcastle Utd.
    Golovi 2-3 1,97

  18. Petkovićeva je odustala, Caro ide dalje...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.