Кладионица

  1. de bre neki tiket 20 kvota pa da uletim sa petsta djunti. odigracu sve utakmice basket na one koji su domacini pa da vidimo

  2. Zar ovaj partizan ne može dugazi slobodu?

  3. Jebo majku još ga zadnjeg dodo na list

  4. Leteći Medvjedić, daj neki tenis, kol'ko sam pratio izgleda da poznaješ materiju.

  5. kakav tenis ljudi, ruzniji mecevi od ovog danas ne moze...ne silujte uz kurac :D I DA, AJMO SIJENA!

  6. Sijena i Čikago 2 i ćao :D

  7. cekaj da vidimo jel ce ovaj joe johnson da igra, ko zena je jebem ga...stalno povredjen

  8. Ja u ovih 7 dana uz'o 5 i nešto 'iljada na NBA, posle dužeg vremena, saću malo odmorim. Al' sutra 12 tekmi... :/

  9. Ja razmisljao da stavim soma na Sijenu...i ne odigrah...gledacu :) bolje :D Nba isto no bet...ruzne tekme..sad cu da vidim sta ima za sutra...

  10. Ako prodjem dobro sa Euro ligom, onda cepam Oklahomu 1 i jos neke poene.

  11. Papete, nisi mi odgovorio kako napreduješ sa Fibonačijem?

  12. Izvini, nisam video. Od ponedeljka tacno 558 dinara u plusu :)
    Po nekada odigram 2 tiketa dnevno a npr utorak i sredu sam jedan tiket za 2 dana. Samo LS i jedan tenis.

  13. Koi sam ja sampion. 2 tiketa, i jedina pogodjena tekma mi je ona sto je odlozena.
    Ljakse, izvini jebiga. Los si dan odabrao da prepisujes od mene.
    Iskupicu ti se za ovih 400+ dinara.

  14. Ma, nema veze.
    Ubo sam za veću kintu da Žalgiris bude više od 167.5.

  15. Sreća pa nisam igao danas, samo bi mi Benfika došla iz X-1

  16. Sjeba Partizan, a stvarno sam mislio da ce dobiti posle X u Kuli. Ova kosarka dodje lagano, kao sto sam i ocekivao.

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1599-1091202-1071

    i da, Lampe najbolji sa 27p i 9 skokova, za jednog nemaca pojma sasvim dovoljno.

  17. Lampe dobro odigrao...ali Sijena...razocaravajuce :D ocaj..nego...

    Da krenem sa jednom bombom prvo...

    Raonic - Fognini 2 6.00 Fognini uzima bar dva seta 2.95 Fognini uzima bar jedan set 1.85 HG2 (6.5) 1.85

    Preeeeemala kvota na Raonica, smejurija..., igra se u Vankuveru, mudo sarma..ali da ovako postave kvotu je smesno......obojica su dobri...ako ovde Fognini dobije po meni osiguran prolaz, ali Fognini uzima set mi se cini kao najsigurnija varijanta.. :D

    ondaa Jankovic - Bouchard 2 3.00 Bouchard uzima set 1.75

    Ne igra Jankovicka nista specijalno, proradio je seljacki mentalitet..mada....mozda se izvuce na iskustvo jer je Bouchard jos mlada...94' godiste...tako da, Bouchard uzima set ili kontrahendi na gemove je po meni ok...ali cu verovatno ovde gadjati cistu dvicu.

    a od malih kvota ce se naci nesto...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.