Кладионица

  1. a od NBA ... Sugavi Lejkersi - Memfis 2 2.40
    i dodati ove manje kvote, tipa Cikago, Majami (ovde se vec mora cekati update, mada po meni i bez cetvorice koji su povredjeni Majami treba da dobije (LBJ, Wade, Allen, Chalmers), i Jutu...ali sacekacemo update ipak....do veceras.

  2. Jucerasnji dobitni
    http://www.dodaj.rs/f/2f/fC/2ylEAKYq/1.png
    Danasnji tenis, ali nabacan samo, sa nekom najbednijom analizom
    http://www.dodaj.rs/f/m/nz/4Oh7PyUe/2.png

  3. NK Zagreb-Dinamo Zagreb 1 4.00
    Ja bih ovde preporučio 1 jer se ovde pita Mamić koji je veliki prijatelj sa Ćirom Blaževićem trenerom NK Zagreb inače Dinamo Zagreb je već obezbedio titulu ima 12 boda više od Hajduka,a NK Zagreb bi pobedom pobegao iz zone ispadanja.Ko neće da rizikuje moglo bi i 1X.I prošle godine je bila ista situacija i NK Zagreb je dobio 1:0.

  4. Ja cu da pokusam NK Zagreb 1. Ko ga jebe. Realno, da nije neka stela bila bi kvota na dinamo 1.30, a ne 1.75.

    I ako ima neki dokoni poznavalac NBA da mi napravi tiekt kvote oko 3.

  5. Ово напаковах за данас и једна ми се провукла за сутра.
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-6812793-1072

  6. Evo ja nadjoh ovo zanimljivo na onoj demba ba grupi:

    Info : 18:30: A. Lustenau - FC Lustenau 1 (1.8 kvota) Na rizik pokusati 2/1 (32 kvota)

    Ovo je klasicni gradski derbi Austrijske 2 lige. Ove dve ekipe su u mnogo dobrim (prijateljskim odnosima) Igraju na zajednickom stadionu, igraci se poznaju izmedju sebe. Cak nekad i treniraju zajedno, druze se. Od njihovih zadnjih 10 transfera 8 je uradjeno besplatno.

    Kvalitet je na strani domacina. Oba tima su u losoj formi. Fc Lustenau je u finansijskoj krizi i sledece sezone ce igrati u nizem rangu. Prica se da se i igraci klade protiv sebe da bi zaradili novac.

    U dosta njihovih utakmica se mogu videti smesne greske igraca, crveni kartoni, penali. Dosta sumnjivih i cudnih situacija.
    Nesto mi govori da ovo moze doci i iz 2-1 pa vredi probati na neki manji ulog.

    A Lustenau je prosli mec izgubio od poslednje plasirane ekipe i sigurno ce zeleti da se iskupe za taj poraz pred svojim navijacima.

    Srecno drugari!

  7. Uđe Čikago, 2.95 mekano. Večeras će biti veselo u NBA :D

  8. Berlocq - Tsonga(s.t.) 2 1,40
    Querrey - Troicki 1 1,40
    Kerber - Morita 1 1,45
    Kirilenko - U.Radwanska 1 1,40

    Ukupno 4 kv.

  9. medvedice, prepisujem ove tri sto nisu pocele od tebe, valjda ce da dodju... ova prva ti lose krenula

  10. Minesota-Toronto predlozi? Poeni igraca?
    Pekovic vise!

  11. Ne pratim nesto puno NBA, ali mislim da bi Minesota ako pobedi proslavila neku jubilarnu pobedu, a i u dobroj su formi...dakle 1.

  12. Prepisao sistem od Lava , blokirali mi Bjelorusiju...
    Tako da
    Ako prodje minimalno sam u plusu oko 1000 dinara.
    Preselio sam se u srbiju na narednih šest mjeseci

  13. E i da da opsujem za sinoć
    JEBO ME TREN KAD STAVIH PJEVCE I UNIKAHU NA TIKET.
    Na 3 tiketa su me samo one bacile.

  14. Ово напаковах за данас и једна ми се провукла за сутра.
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-6812793-1072

    Prvo pa muško. :D

  15. Слабо си погледао у породилиште...биће пар мушких заредом лолололо

  16. minesota je lepa za gledanje...realno bi tu trebala minesota da ih osuri, ovi zavise od geja...dosta...hehe od geja...a on se izgleda jos nije uklopio...kakogod, meni je to minuscina, verovatno cu spojiti sa memfisom, i sa ovim manjim kvotama...konacan ishod ne bih dirao...

  17. Ja bih 1 na Minesotu. A i slažem se manje poena može isto. Dvojka na Oklahomu i Sakramento- Dalas <213.5.

  18. Sta lejkersi...dvojka na memfis bre :D sramna kvota...pa tolka je bila protiv dalasa...a memfis je bolji mnogo od dalasa.. :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.