Кладионица

  1. Ovako sam odigrao u Maxu

    Phx-Golden state h23 4,5
    Minesota-Toronto 1
    NY-Milwoki 1
    Pekovic preko
    Bosh preko
    Green preko

    edit: Pazite se Lejkersa, po meni je ovde najsigurniji Konli preko 17,5...

  2. Ja Lejkerse i Memfis više od 191.5.

  3. a ko gadja poene igraca...cousins preko, kolison preko :D dalas ima igrace pod kosem tipa musli, perovic, marjanovic...a kolison bi trebao lagano plus..i ovo sto reko deranje :D

  4. Људи, на моцарт понуди бацих поглед на бејзбол, само има кец и двојка, нерешено нема. Која је ту фора, каква су правила у бејзболу.
    Мислим, ако је само 1 и 2 ту су шансе 50-50 за разлику од фудбала где су ти шансе у фиксу 33%. У чему је фора?

  5. @Papet Meni vuce tu Indiana kec, ovo je tekma za izbegavanje

  6. Moran neko da pobedi u bejzbolu jebež im mater. Svi žive za čuveno ''Bottom of the ninth''... :D

  7. thilmo sta ti nije jasno? := inace, nisam iodigrao nista preskacem i danas...al eto da napisem sta bih igrao...minesota manje od 198.5 i memfis 2 za 1000 dobitak 4000.. :D

  8. E aj recite mi vase misljenje dal se isplati igrati ovaj moj kombinovani sistem

    Poeni igraca NBA, ponudjenja su uvek po 3 igraca iz tima na kvotu 1,85. e sad prva opklada bi sadrzala 2 tiketa, gde bi se ukomponovala dva igraca iz istog tima.

    Prva opklada ulog na svaki tiket recimo po 500 dinara
    Prvi tiket : Durant vise, Westbruk manje
    Drugi tiket: Durant manje, Westbruk vise
    Ukoliko padne jedna kombinacija u plusu smo 700 dinara, jer 1,85x1,85 je 3,42x 500 din je 1700 nesto, znaci ulozili smo 1000 (2x500) ostaje nam 700.

    Ukoliko opklada padne igra se isto (ista kombinacija od gore) samo se umesto 500 po tiketu stavlja 1000 i onda bi bilo 3,42x 1000 je 3420. 3420 minus 1000 sa prve opklade i minus 2 hiljade sa druge ostaje nam 420 dinara.

    Isto uraditi i sa trecim ulaganjem, retko kad bi izasli iz serije u minusu. Odabrati dva igraca tipa Durant/Westbruk, Howard/Kobe, Ellis/Jennings gde retko obojica udju u plus ili obojica u minus, e sad jos teze ce biti udju obojica u dva ista znaka kroz ovu progresiju, da bi oborili tikete. Znaci retko je da npr. Howard i Brajant obojica predju granicu jer kad Kobi opali Howard nece preci 15, a jos redje ce se desiti u 3 konstantne tekme

  9. најјачи је систем да играш три текме квоте 1.75 и играш систем 2+3/3 ако прођеш две 0 си ако прођеш три триплиро си улог и ћаоооо

  10. BezDeranjaMolim nije losa fora, mogle bi lepe pare da se uzmu, a Фејзбукманијак nije ti dobra racunica mora minimum kvota 2 da bude.

  11. Paul Pierce (Boston), Kevin Garnett (Boston), Steve Nash (LA Lakers), Chandler Parsons (Houston) are all out today.

  12. да мин 2, пошто има 4 комбе. ал иначе онда није триплирана кинта него 5 пута је више од улога, на квоти 2.

    ово сам мислио само за 2/3 систем. јбга грешка...

  13. Aj nek' neko ukratko objasni taj sistem 2+ 3/3, neki pvt, nešto, oće da probam sjutra.

  14. jebote, nije to neista komplikovano....3 tekme plus minus, kontrahendi hendi, il nesto..

  15. deranje, znaci 2 na memfis poklon...mada mozda opet pokradu lejkersi nikad se ne zna.....to je kod njih klasika...lol

  16. Nzm stvarno, sve je otvoreno bez obzira sto Nes ne igra menjace ga Blejk, po meni Konli bi mogao da prebaci ovo ostalo nzm....ko je pri lovi nek proba ovo gore sto sam postovao...

  17. po meni je najbolje da odigras 3 tiketa po 2 tekme plus minus i to...kvota 1.85 znaci ukupna kvota recimo 3.4...svaki tiket po 1000....prodje jedan u plusu si 400...prodju 2 u plusu si 3800...prodju sva tri u plusu si 6800...ne prodjes nijedan, il si maler il bataljuj kladionu lolo

  18. Deranje, ovo sto si pisao bi mogao prvo nekoliko utakmica da pises na papir ili tako nesto pa da vidis. Ako pije vodu, cepaj.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.