Кладионица

  1. Tesko Dzanki probao sam to davno, ovo je ok samo da skupim malo love da ne bih kiksao , videmo nocas nek budu Durent i Westbruk, Brajant Howard i Ellis Dzenings u kombinaciji....

  2. ПУ, МАМУ ИМ ТОТАЛИТАРИСТИЧКУ, ИЗВУЋИ ЋЕ СЕ!

    АЛИ И ЈУТА ЈЕ ПОБЕДИЛА! ТО ЈУТА, СРБИНЕ!

  3. Berlocq - Tsonga(s.t.) 2 1,40
    Querrey - Troicki 1 1,40
    Kerber - Morita 1 1,45
    Kirilenko - U.Radwanska 1 1,40

    Ukupno 4 kv.

    pre 19 sati

    Sve došlo. Možda je neko ispratio :)

  4. Jebena minesota... Dosta sam odmakao u nizu, moram za danas nesto sigurno da odigram.

  5. Bravo medvedicu, ja sam ispratio sve sem Tsonge, za njega nisam stigao. :)

  6. I ja sam ispratio, al' me sjebala Atlanta.... retardi

  7. Људи, на моцарт понуди бацих поглед на бејзбол, само има кец и двојка, нерешено нема. Која је ту фора, каква су правила у бејзболу.
    Мислим, ако је само 1 и 2 ту су шансе 50-50 за разлику од фудбала где су ти шансе у фиксу 33%. У чему је фора?

    Dzankee

    thilmo sta ti nije jasno?

    Па видиш шта сам написао, нема нерешеног, у чему је фора?
    Ако је само 1 и 2 онда је много лакше играти то, капираш шта хоћу да кажем.

  8. Probati Filadelfiju kvota je 4,50 igraju sa Majamijem bez LeBrona,Vejda i Allena ili h2 n1 9,5

    Denver-Hjuston 1
    San Antonio-Atlanta 1

  9. Denver-Hjuston 1
    San Antonio-Atlanta 1

    Ja planiram da metnem uz ovo još Bruklin - Šarlot, da će gosti dati manje od 91.5 , ima li smisla?

  10. pa takav ti je i tenis, nema X tetralol...takav ti je i basket, igra konacan ishod sa produzecima...

  11. deranje kako ti proso sistem juce? taj sa igracima? :)

    EDIT: stavite na voegele uzivo...jankovicka igra tragikomicno...a i bolja je voegele, lol :D

  12. Ljudei...veceras Minesota minus :) po meni sigurnost ista ko sinoc protiv toronta, reko da izbegnete konacan ishod...toliko od mene, i danas sam pauzirao...

  13. Može i 2 na Indijanu ja mislim, i Bruklin- Šarlot manje poena.

  14. Sumnjam da ce Zimonjic i Bozoljac prokockati 2 seta prednosti, live na nase je 1,67

    http://i.imgur.com/JsHC0LZ.jpg

    edit: Dobiše naši Amere :)

  15. @Chavez to je ok,trebalo bi da dodje...

    @Dzankee Ok je sinoc je Durant isao preko, Westbruk manje...po onom sistemu u plusu,videcemo veceras pratim Milwoki...

  16. Razmišljao se da li da igram Brazil 2-3 ili 3-4. I majmun naravno odigram 2-3. Saću kurac prođem.

  17. Neki predlozi za sutra?

  18. Danas tj. juce je sve ali jebeno SVE doslo kako treba. Ovakav dan se skoro nece ponoviti.

  19. Uf, dobro je. Prodao me je i Sporting. Odigrao 1&2-3 a bilo 3:2. A Brazil met'o 4. u 90. minutu. Inače da nisu, najebavao bih se majke ovom Sportingu pošteno. Ovako je ok. :D

    Ja planiram da metnem uz ovo još Bruklin - Šarlot, da će gosti dati manje od 91.5 , ima li smisla?

    Zašto, ooo zašto čoveče, tražiš smisao kad igraš NBA? :D
    Inače, imam neku solidnu siću pa će sutra bacim na neke sigurice i da padnem.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.