Кладионица

  1. Zašto, ooo zašto čoveče, tražiš smisao kad igraš NBA? :D

    Realna priča.
    Elem, pokida Vašington Indijanu...

  2. Denver-Hjuston 1
    San Antonio-Atlanta 1

    Макар је ово дошло, испратио сам и дуплирао кинту, мада осим Вашингтона све је дошло више-мање реално..

  3. Ja pojeo govno, naravno, na one koševe. Jebote.

  4. Pado na jebenu barsu i gg3+ za 3500 ...
    Danas odigram neki sistem,javljam iz kladže

  5. A Gazimudo, gdje je tu tenis?

  6. Pa hteo sam da igram tacan rez na Serenu 2:0 ,al je kvota jebenih 1.3.
    Onda sam hteo da igram hendikep gemove takodje na serenu,al je granica 6,5, sto je prilicno veliko cak i za nju.
    Zatim sam hteo da igram na Djovaka , al je kvota da ce dobije barem 2 razlike 1.22.
    Pa sam hteo da igram da ce Troicki da pukne peti mec,al onda sam skapirao da ga vrlo verovatno nece ni igrati jer ce Djovak pobediti..
    Pa sam odustao.. :)

  7. Danas najbolje tekme

    Oklahoma-New York 1pp 1,45
    Klipersi-Lejkersi 1pp 1,70

  8. Ima još tenisa, DAVIS CUP :)

    Argentina-Francuska, vodi 2-1 Argentina, zahvaljujući pobjedi u dublu sinoć, prvi single meč igra Tsonga sa Monakom, biti ili ne biti meč za Francuze, Tsonga mora da dobije, već se u petak prilagodio podlozi, teren je fantasičan, publika, uživanje za gledati, Argentinci me podsjećaju na naše toliko... Tsonga vodi 4-0 u međusobnim susretima, od čega su tri na šljaci, iako sam ima jako malo mečeva na zemlji u karijeri, za razliku od Monaka koji ima more mečeva na zemlji.
    Monako ove godine ima samo tri pobjede, i sve tri su u okviru Davis cupa, na svim turnirima je ispao (5 turnira na kojima je učestvovao) Nešto duži meč Conge u petak sa Berlokom je više posljedica prilagođavanja na podlogu (bio mu je prvi meč na zemlji ove godine) a dobijao je Monaka kad je ovaj bio na vrhuncu karijere, a kamoli sad kad Monaka muče povrede, i to na važnim turnirima kao što je Roland Garros 2009. i Monte Carlo 2011. koji ima najsporiju podlogu.

    Monaco Tsonga, 2 @1,60 (super tip)

    uz Serenu 1,10 i još nešto treće, jer za uslov trebaju tri :)

  9. Danas je moguć prelaz 1-2 na utakmici Orduspor-Fenerbahce... Ja ću to i Smederevo - Zvezda tim2 4+.

  10. 6 od 7 sistem odigrao,sjajno ću da padnem

  11. Medvedice, dobija to Conga lagano ;)

  12. au medvedice, oce te ovaj tenis :) ja ne mogu vola u dupe da ubodem lolo

  13. stavio sam soma da ce vojvodina da dobije partizan, u lajvu kad je krenula tekma...igrao se valjda 15 minut....

    i sad se nerviram sto nisam igrao dvojku poluvreme....

    jer ce ovi kakvi su da sjebu ovu prednost da bi meni izbili 6 soma iz dzepa...

    jeste covek prokletinja majku mu...

  14. CapooN

    Danas je moguć prelaz 1-2 na utakmici Orduspor-Fenerbahce

    to je uvek moguce kada igra fener.

  15. Svaki tiket za 30kiniti
    Siena-Parma 2-1
    -------------------------
    Getafe-Atl. MAdrid X-X
    Njukasl-FUlam 2-2
    -------------------------
    Udineze-Kjevo 1-X
    Sampdoria-Palermo 2-2
    -------------------------
    Totahem-Everton X-X
    Valensija-Valjadolid X-1
    -------------------------
    Hetafe-Atl. MAdrid X-X
    QPR-Wigan X-X

  16. majko mila pa sta radi ova sijena, pukla od kremone...raspadaju se nacisto...i zasto je ovolika kvota na kliperse, kad igraju protiv udruzenja penzionera iz kaludjerice..

  17. zato sto su to lejkersi! imaju 3 vezane pobede,a i bore se za plejof.klipersi u poslednje 4 imali jednu pobedu.

  18. 3 vezane pobede, vauuuu kakav streak! (bedni) klipersi su jaci puno..sto se i videlo ove godine

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.