Кладионица

  1. uuu,sto smo sarkasticni.kada izvadis glavu iz dupeta skontaces da se tako formiraju kvote.jedan od parametara.

  2. proveravam po sajtovima da li je tacan podatak da imaju 3 vezane pobede...i jeste..hehe...daj nemoj me zajebavati, pa oni verovatno ulaze u plejof, nezasluzeno doduse...videlo se kako su dobijali prosle tekme...a kvota nije realna...mislim, klipersi ne jure nista specijalno, 3. mesto tesko da ce uzeti zbog denvera...ali i dalje :)

  3. Uplatite na Isnera, moguce da će Nole predati, povrijedio je skočni zglob, imao je medical time out.

    Isner-Troicki, 1 @1,40

    edit: Nadam se da se neće ni igrati 5.meč, ali...

  4. Svaka tekma treba Lejkersima za PO, ali ovo je LA derbi tako da svasta moze da bude, mislim da Klipsi dobijaju...da je bar Meta tu :)

  5. AJMO VOJVODINA!!!!!!!!

  6. jebo ih otac, primise ga...

  7. kako prosao sistem sa ovim sabanima iz milvokija? si igrao nesto? stavi...mozda ukradem nesto lolo nemam ideju sta da igram veceras...mozda finiks 1 :D

  8. Sa Pintu mađija. Nego, Čikago 2 i više
    , 2 na Memfis, Portland- Dalas manje od 205.5...

  9. Medvedicu sta ce biti ako Djovak preda? Posto samo njega cekam... Kada je kvota 1 a kada se racuna kao poraz?

  10. vidis da jedva orlando dobili lolo desetkovani po dvaesti put ove sezone...al moguce, duvace promaja pod kosem detroita...

  11. Ja se više plašim za poene, mislim da dvojka dolazi sigurno.

  12. Inače Italija po standardu većinom gube jače ekipe na papiru, Sijena, Roma, Cantu svi prsli... a pre njih naravno Armani... tragedija :D

  13. PuppetMaster
    Medvedicu sta ce biti ako Djovak preda? Posto samo njega cekam... Kada je kvota 1 a kada se racuna kao poraz?

    Ako preda, kvota je 1 bez obzira na trenutni rezultat.
    Poraz je samo ako pukne.

  14. Dzankee prosao je 2 put sa Milwokijem, recimo da sam stavio na 2 tiketa po 500 za 2 dana bi cisto bio u plusu 1400... evo gledam prosao je i sa OKC malopre a kolko vidim po svoj prilici ce i LAL proci....

    Nocas Aldridge vise i PXH preko, Boston 1

  15. Ubo dve tekme iz X-X Kako sam samo ponosan na svoj tiket, ma ima da ga kopiram i tu kopiju da zakucam na zid.

  16. Bravo Rajo. Steta sto si toliko malo uplatio,al bitno je da se zaradi nesto.

  17. Odigrao sam Dalas, CIkago i Memfis. Sve 2. Posto je djovak pobedio, krecem niz ispocetka.

  18. Ako preda, kvota je 1 bez obzira na trenutni rezultat.

    Ne mora da znači, zavisi od kladionice u kojoj igra, ali je u većini tako. Neke računaju prolaz onog ko pobijedi bez obzira ako neko preda :)

  19. 684 sam u plusu pošto sam dao sve ukupno 150, dobitak je inače 834 :( ali što Gazimudo kaže bitno je da sam barem nešto uzeo.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.