Кладионица

  1. pih, al' me sjeba Čikago lepo :D

  2. Kada ste ovde pre par dana spomenuli Lava, imao je 62 000 lajkova. Sad ima 92 000! Jebo ga kurac, a nije nista specijalno. Evo gledam par dana masi nenormalno...

    I jedno pitanje za vas koji ste duze u onoj Demba Ba grupi. Koji je kurac tim ljudima? Neko kao napise Djokovic - Nadal X i oni kao svrsavaju kako je dobra fora. Ili onaj lik pise kako sedi u lozi sa Snajderom ili Ronaldom ili Figom, pije pivo, gleda utakmicu i tipuje i svi kao: Care! Kralju!

    ŠKK?

  3. dje je ta demba ba grupa? ne nadjoh

  4. Junajted - siti x-1
    Porto 1
    Le havre - caen Xpp

  5. Juče sam pukao samo na QPR, a primili gol u 90. minutu. Jebote, kako je to frustrirajuće.

  6. Kakav Lav kakvi kurci...ja se tamo smejem kad psuju ekipe na koje su pali ili igraca nekog...inace ono retko nadjes neki dobar info...a grupa ima preevise clanova...znaci previse i retarda :D

  7. http://www.flashscore.com/match/dG9JPyq0/#match-summary
    Jeste da jos nije gotova utakmica, ali ako ostane ovako i pobedi plavi mancester, da li je moguce da igraju 3 za 3?

  8. Sutra 1-1 na dortmund, 1 na barsu(basket), 2 na Alba Berlin ako bude u ponudi (basket).
    3.96 kvota

  9. Ajde mi opalite tiket jedan,Nba

  10. Stavi sve sto imas na Lejkerse.

  11. Stavljam 5000 kinti na to. Ako padne ima da te nadjem,pa ću da te silujem.

  12. Ja jedino znam da će dobiti sigurno. E sad, da li će dobiti ovako regularno ili će to ući u produžetak, to ne znam. :D Šalim vas. Moraju oni to da rešavaju, inače ništa od plej-ofa. A Juta bi mogla vrlo lako da pukne večeras od OKC-a, tako da im je to savršena prilika.

  13. De jurite na Lejkerse? Ovi iz Portlanda popizdeli kolko su ih pokrali proslu tekmu (ko je gledao), garant sad oce da im se revansiraju...ja bi tu gadjao 1 :D

    I da..odigrah ovo...cisto da ispratim nesto nisam odavno..

    Pashanski - Kovalik 2 2.20

    Ulog 1000
    Dobitak 2200

  14. Čime se ti drogiraš Džankaro burazere? Lejkersi igraju kod kuće protiv Hornetsa. :D Osim ako ne troluješ...

  15. да да то је кец ко кућа, квота свега 1.2

    треба лејкерсима за плеј оф, да не пусте јуту мртву да прође :)

  16. Zabo mu datum na kompu mozda pa ne otvara onu listu na mocartu kako treba lolo

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.