Кладионица

  1. A da, a sutra uvece gostuju Portlandu. Izvinjavam se...svejedno, sutra (ako da Bog i ima bar malo pravde na ovom sugavom svetu) Portland pisa po belim medvedima..iliti lejkersima hehe :D

  2. i da, stavljajte veceras na Toronto, da ne kazem trpajte...ovima ne igraju Deng, Noah, i naravno klasika Gibson, Hamilton, Rose.

  3. Shekaa
    Stavljam 5000 kinti na to. Ako padne ima da te nadjem,pa ću da te silujem.

    Slikaj kad uplatis.

  4. Premišljam se dal da stavim to na lejkerse kao pička,il da gadjem luton linkoln 2 ,3.9 kvota.

    EDIT : Boli me kita,idem na linkoln neću na jezerdžije kao pička. A i nemam ja muda za tolku kintu. http://www.bet-mate.com/View/MoneyWay Evo pa procijenite

  5. shekaa sta se primas majku mu, pa pada kvota zato sto ovima treba za opstanak, a ovima ni za sta...

  6. ипак идем до клаџе сад јебо ме кер да пропустим 12 текми нба и ЛШ па нећу!

  7. Džankela, ne primam se , odigrao sam sa 500 samo da obavjestim i ovdje... Nemoj da me streljaš.

  8. Evo ovako Juta-Oklahoma 1 @ 2,60
    LA Lakers-New Orelans Hornets h2 10p 1,85
    Bruklin preko 99p

  9. Jel mene jedinog zajebala alba što igrala X ?

  10. Deranje, GDE JE TORONTO!? Ako ne useru ovaj Cikago, definitivno treba da se ugase...

    EDIT: Sheka, zato postoji igra KONACAN ISHOD UKLJUCUJUCI PRODUZETKE.

  11. Kako god jebace ih Cikago ispod kosa...i Dzimi Batler!

  12. Daj nemoj zajebavati, ja bi da uplatim 2000 na toronto, kvota 2.5 sasvim fino, usrao ih je Detroit (a igrao Noah), sta li ce sad da bude...

  13. Otmem 1000 din i stavim na LŠ, metnem 2 na Real, i htedoh da stavim 1 na Dortmund, ali dupe zinulo, pa stavim 1-1. Kad ga sam sebi uvalim, najviše boli.

  14. неће ти ни реал победити

  15. Odigraj kako si ti mislio...

  16. E jebi se džanki. E jebi se luton. Bataljujem kladžu.

  17. Eto ti ga luton kurcev...

    Ja uzeh pare, nisu neke al ono...sto da ne..

    I da..odigrah ovo...cisto da ispratim nesto nisam odavno..

    Pashanski - Kovalik 2 2.20

    Ulog 1000
    Dobitak 2200

    1:2 (6:4 3:6 1:6)

    EDIT: Deranje necu, sad si me odvratio od toga totalno :D

  18. Moze da dodje po tvom, a moze i Cikago da dobije...tako da nzm ne bih da te odvratim...uzeo si soma i dvesta pa kombinuj nesto :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.