Кладионица

  1. Ma gotovo sad lolo odvratio si me :D nema ljutnje...cekacu nesto sigurnije onda :) veceras su dosta zanimljive tekme u nba :)

  2. Gospoda iz Borusije. Hvala vam.

  3. Bataliću kladionicu. Igram borusiju iz 1 u 1 padnem , na istom tiketu roknem da će rojs da da gol. Na istom tiketu me baci alba koja u košarci jemenoj igra X , na istom tiketu baci me kardif u 96 minutu.
    Ostalo je Nba.

  4. SVE PARE NA BOOZERA! gazde meksickog narko kartela i makroa
    http://www.youtube.com/watch?v=42UnEUTxrVY

  5. Svaka mu cast, al na ovo nije otislo vise od 20 kinti....

  6. Sutra prolaz Juve, prolaz PSG... verujem da će biti iznanađenja, Farsa je smorila, a mnogo bi bilo da 2 nemačka kluba prođu :P

  7. колико је 1 денар? алал му курац, какав усер.
    сутра лепо псж из 2-х (то сам већ млатнуо вечерас док сам гледао фудбал), а млатнуо и неке енбиеје, седам утакмица +, -, п+, п- и те спрдње. дакле псж 2-х и јувентус 1-1 и крај.

  8. Zasto Juve 1-1?
    1 denar = 1.82 RSD

  9. а што псж 2-х?:Д
    ма то сам ја млатнуо вечерас псж, а хтео да вежем и јувентус, него реко' 'ајде сутра, пошто ћу свакако до кладионице увече. а нешто верујем да може да дође, нек' буде и 1:0, ал' опет...
    но, занима ме, 'оће ли да бију сутра сви фаворити у баскету?
    цска се гађа кец, јасно, и реал. а ефес, да л' може хендикеп 2?

    и има ли ко нешто избосне, ко ће сутра да дели бодове и то, да гађамо?

  10. е, да ви'те што сам измлатарао енбиејове за педез динара:
    минесота -
    хјустон п -
    њујорк п+
    индијана -
    јута п+
    бруклин хендикеп 2
    мемфис +
    ако се деси да ово усере и да овако узмем паре, на еципецирање, ја батаљујем кладионицу. а убошћу бар једно 4-5, на срећу.

  11. Bruklin ti je korektan i Memfis a moze sve da dodje realno

  12. Galata - Real GG4+
    Dortmund - Mlaga 1GG
    Bradford - Bristol tm1 2+
    PORT VALE - ALDERSHOT 1-1&3+
    Mansfield - Macclesfield 1-1&3+
    Alfreton - Barrow tm1 2+

    Za 60 djutni, 28k i izjebu me za jedan gol. Ista prica ceo zivot.

  13. Dzankaro, dosao Toronto. Odigrao sam ga na nekom tiketu od 50 dinara i uzeo 400 na racunu :)

  14. Jbg Dzankee, moje izvinjenje! :(

  15. Kad malo bolje pogledam dosao je toronto i svi favoriti. Niko nije kiksno.

  16. Ja sam doktor jebeni. Igram 1 na barsu dodje iks u basketu. Igram 2 na albu dodje iks u basketu.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.