Кладионица

  1. Deranje, aj predlozi neki NBA ako te ne mrzi.

  2. Deranje, nema veze :) još danas vidim lik stavi Martićku 1 (2 kvota), i ne ispratim,....i prođe.

  3. Dallas Finiks kec i plus
    Portland Lejkersi 2
    Denver San ANtonio manje

  4. Sta ti je sigrunije od prvog i treceg? :)

  5. isto... al stavi dallas

  6. Ako ovo ne prođe, ozbiljno se razmišljam da igram samo neke sprdnje, uplaćujem po 30 kinti i gruvam ludačke dobitke, pošto će mi očigledno to pre proći nego ova NBA gomna.
    https://www.millenniumbet.net/TiketView.aspx?Tiket=bDpTDVYHj82tnxY6g8Tx1O9uVWk6AmB9

  7. Al samo +, posto u Mozzartu nema tih kombinacija. Onda cu Dalas + i lejkerse 2.

  8. Jebeno je bas ovih nekoliko dana....PHX npr. gubi sve tekme ybog mesta na draftu...ima kalkulacija, Lejkersi bi trebali da dobiju Portland msm moraju ako hoce nesto...Juta ima dve tekme sa Miesotom od kojih moze opusteno obe da dobije i jednu sa Memfisom...

  9. Stavljajte Olimpijakos - Efes preko 147.5 poena, po meni cist promasaj u granici.

  10. Blejce SA su out Diaw, Ginobili, Dzekson, Parker najverovatnije.... Denveru Lawson i Gallinari...prosli put su isli ispod poena...

    Edit Olimpijakos kecina da jebe orla...nisam gledao EL kvote uopste

  11. Ma nek' se teraju lepo svi oni u 33 lepe pičke materine. Ako mi ovo ne prođe, jebeš mi mater ako odigram taj jebeni NBA do kraja ove sezone.

  12. nije mi jasna ova granica uopste...pa jebote olimpijakos ce ovim sabancimana da uvali 80 poena...mozda i vise. znaci ovi da izmrljave 68 i to je to.

  13. BARSELONA PSŽ

    1ug 2+
    2.30

    JUVENTUS BAJERN

    ug 1-3
    1.40

    T.ROBREDO T.KAMKE

    bezh 1
    1.50

    OLIMPIJAKOS EFES

    up > 148.5
    1.85

    DENVER SAN ANTONIO

    up < 204.5
    1.85

    PORTLAND LA LEJKERS

    bezh 2

    Ово је за данас, набацах све и свашта.

  14. Ja odigrah ovo..

    Olimpijakos - Efes +147.5 poena 1.85

    Ulog 1300
    Dobitak 2400

  15. Barsa 1 u 1 i triplus
    Juve 1
    Real 1
    Olimp 1
    Bamberg 1
    Klipers 1
    Dalas -
    Majami 2
    Vučinić daje gol
    Lejkers 2
    Denver -
    Isner h1

    sistem 11 od 12

    Sa 50 centi boli me tuki, minimalac je 5ipo

  16. е сте видели шта је шваба синоћ?

  17. Retardirani olimpijakos, retardirani efes...pa jel moguce da jebeni efes samo 1 trojku uvalio i 1 slobodnjak, alo bre..pa pravite faulove..ovde izgleda moze samo da me zavuce faul zavrsnica

  18. ovde izgleda moze samo da me zavuce faul zavrsnica

    I mene. Jebo me konj kad prepisujem od baksuza. :)

  19. jebiga, dam 5 poklona 1 padne i ti bas taj 1 izvuces lolo....trenutno je granica 138.5 sto znaci jos 83 poena nam treba...trebalo bi da predju 40 u jednoj, red je...

  20. inace, postoji i FAUL u kosarci. kao udaris ga i svira faul...i onda bonus...ovi izgleda za to ne znaju, naprave po 2 faula u svakoj cetvrtini i to je to, zato ovoliko malo koseva...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.