Кладионица

  1. E bem ti efes, 10 puta ih odigram u zivotu i svih 10 puta padnem. Kakvi slepci jebote, gadjaju 1/19 trojke, EJ 1/19 a imaju tim od X miliona evra, pa dajte majku vam ja da igram, gadjam trice bolje nego svi zajedno, a placali bi me 5000 evra mesecno.

  2. Samo se meni može desiti da krenem uživo duplatim na Barsu, kvota bila 4,4 i kako kliknuh i ono obrađuje se tiket i dadoše izjednačujući. PU!

  3. trebalo bi Majami da bude 2 i više.

  4. Lebron James, Udonis Haslem, Chris Bosh and Dwayne Wade are all out today vs Washington.

    Kako ce WSH da ih opere!!!! Steta sto za ovo nismo znali ranije!

  5. A jebeš im mater sa povredama, th. nisu povređeni nego odmaraju, nikad ne gledam to... samo kad se zna na duže vreme. Jbg ne treba otpisati Majami.

  6. Овог Џанкија ћу да обесим за муданца!
    Дерање што је предложио све је пошло.

  7. Eto vidiš, 2 i više mekano, nemoćan je Vašington :D

  8. Juče stavim Barcu X-1 i Bajern da meće 2 komada u II polu-vremenu. Koji mrtvaci oni patuljci, mater im jebem baštensku.

  9. Toeto. Opraštam se s pogađanjem NBA-a ove godine i definitivno. Lepo k'o čovek gledam plej-of i to je to.

  10. Sreco moja predji na drugoga.
    http://www.dodaj.rs/f/47/PB/2z7ORdLL/untitled.png
    Jos samo jedan sansa da se izvucem. 2100 uplata.
    Hteo sam da stavim ovde Phoenix H2, al se skupila muda. Sad sam sebi jebem mamu.

  11. Ma idi u kurac! Dalas puca od Finiksa kuci! Papete jebiga, danas cu ja da zatezem sa poprilicno kinte, imaju dve tekme NBA pa javljam sta odigram Cikago-NY i GS-OKC.

  12. Danas bi trebala Mega 2 2.00 i Partizan da prebaci 81.5 1.85 lagano, al pitanje kakvu ce taktiku postaviti Gasa, i ovu tekmu menja Vujosevica...mada mi je ovo smesna granica, metalac im dao 88, zvezda 97...sto mi ne bi dali toliko :D

  13. Danas ću da uplatim ovo-
    Rubin-Čelzi X
    Lazio-Fener 1
    Basel-Tot'ham Gost daje u prvom
    Njukasl-Benfika 3+

  14. Dzankee
    Danas bi trebala Mega 2 2.00 i Partizan da prebaci 81.5 1.85 lagano

    Da li bi trebala, ili bi trebalo, to je pitanje.
    Ali moraš razumeti da se ovde radi o ozbiljnim ulaganjima, prema tome, budi konkretniji, hoće li ili neće? Ili daj nešto drugo. Daj nešto što hoće.

  15. Ljakse, prodje ovo...nadam se da si ti odigrao jer ja nisam...magaraaac sam, uzeo bih 3700 ko od sale...

  16. Na žalost, ne odigrah ni ja.

  17. Kurac, ja racunao Megu da dobila, vodili +12, a sad je +2...

  18. Čikago- Njujork 2 i više od 190.5 2.85
    OKC isto.

  19. Ako Deng bude igrao bice svasta, a ovima Camby definitivno out.