Кладионица

  1. Trebalo bi to da uđe, inače dobiće Mega, ne brini.

  2. ma dobijaju lagano...al sta ces kad nisam odigrao...jaooo...koji sam ja retard...

  3. PU, jbm ti lacio raspali, kako ću sad da se drogiram?!

  4. Clermont 2-4
    Nimes 2-4
    Eindhoven gg3+
    Oss 3+
    Liecester 2-4
    Betis gg3+
    ____________

    Clermont 1
    Niort 1
    Valenciennes ppX
    Freiburg 1
    Betis 1
    Sedan 1
    __________

    Ako ovo udje bice dobro.

  5. Pih, dobi ih u produžetku Čikago, bar je OKC ušla. Sreća pa nije bilo više tekmi onda bih odigrao, ovako propustih.

  6. Dobre NBA tekme veceras, ali pre toga...Evroliga :D

  7. Znao sam da ce jebeni Cikago da pobedi i da ce Deng da igra al ne stavih na tiket....nocas ima bas dobrih tekmi! Sta moze od EL da se opici?

  8. Пазсад, пратио сам мало бејзбол и видео да нигде не долазе нереалнији резултати у односу на квоте. Па ми је пало на памет да баш тако навлаче људе рачунајући да много људи не прати тај бејзбол, то је моја теорија завере,

    Е сад, нађох неки сајт који у процентима даје ко ће победити и упоредих то са квотама, буквално је скорз супротно..где кладионица каже да ће неко победити, тј. даје малу квоту ту, по том сајту је обрнуто.

    Одиграх 5 утакмица што је сајт предложио и квота је око 30, баш ме занима шта ће бити.

  9. Koji su ovi lopovi, koje pičke!
    Ja pri rezultatu 3:0 kliknem da će biti još jedan gol, ali mafija (Mocart) sledećih 10 minuta koči igru!

  10. SAN DIJEGO KOLORADO
    bezh1 1.90

    OUKLEND DETROIT
    bezh 1
    1.90

    LA EJNDŽELS HJUSTON
    -bezh 2
    2.35

    KANZAS TORONTO
    bezh 1
    1.80

    MINESOTA NJ METS
    bezh 1
    1.90

    Изволи Млаолетниче.
    Морам овако да копирам пошто сам уплатио са Моцарт рачуна, нема оно статус тикета.

    Иначе, ово је чисто експериментално, немој неко да мисли да је ово неки предлог. А текме се играју сутра.

  11. valensijen senttetjen x-2

  12. Ja odustajem neko vreme od EL poena. Jebeš im mater nikad ne znaš šta da očekuješ.
    Miami- Boston 1 i više od 190.5
    Nju Orleans- Klipersi 2 i više od 191.5
    Portland- Oklahoma 2 i više od 202.5

  13. JEbote bog, ladno sam opet ubo tekmu iz X u X, ali jebi ga srušio me Lacio pošto sam ga igrao iz 1 u X. Inače iz X-X sam igrao Njukasl

  14. Deranje, EL je veceras za gledanje, ne za kladjenje :)

  15. Dzankee
    Deranje, EL je veceras za gledanje, ne za kladjenje :)

    Takav kladioničarski mag samo da gleda, a da se ne kladi... I don't think so!

  16. http://www.rezultati.com/utakmica/dbWV7WTG/#detalji-utakmice

    Čekao sam 1x za izlaz. Ovo je neverovatno, nema smisla više igrati ovo govno.

  17. I da, Deranje, sta mislis o ovome...

    Dalas - Denver ispod 207.5 poena
    Juta - Minesota ispod 194.5 poena
    i po meni najsigurniji tip,
    Toronto - Cikago 2&+ (4.20 kvota)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.