Кладионица

  1. za danas sam probao:

    Arsenal GG3+
    Breša p1+
    Verona p1+

    kvota 4.18
    Mislim da bi trebalo doći. :)

  2. Empoli-Juve Stabia 2/1 30.00

    Swindon-Crewe 2/1 30.00

    Šaznam, neka proba neko ako 'oće... Posebno oni Englezi često su to 2/1 prelazi.

  3. Odigro danas sistem talijansku drugu ligu sve x 4/8, a u fixu veronu bresu i bajerna. Preko vikenda pokuso prvu 3/8, nisam dobar ni loš vratio svoje pare.
    http://i.imgur.com/woPH87i.png

  4. Чекај, максимални добитак ти је 546 динара или..?

  5. Ovaj neki lik izu Del Potra kvota 1,14 :)

  6. Ne može Delpo da izgubi od curice sa rajfom :)

  7. Bandi, jesi i ovo ovako lupio ili je to bila neka "dojava"?

    Bil je dojava(negde na liceknjizi sam video), nisam nešto ni verovao u to, nego čisto radi reda. Od sada malo više pažnje obraćam na takve stvari. :D

  8. Чекај, максимални добитак ти је 546 динара или..?

    Maraka. Ovo je kod nas u Bosni kladža.

  9. CSKA 2
    Barsa 2
    Vizura 2
    Atlanta 1
    Klipersi h1
    Efes 1

    5/6 lupio na brzinu iz bolnice.

  10. juve stabija iz 2 u 1 pala kvota na 14 u mocartu

  11. Odigrao neki hokej za 100 dinara, dobitak 1500, a izgubio sam tiket
    Ne mogu da verujem
    Nisu još završene utakmice, al imam neki osećaj da dolazi sve

  12. Ово видех на фејсу, шерују људи лика који је ојадио Моцарт.
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/9984_567105496656211_826360724_n.jpg

  13. Sanjao sam Štutgart II da dolazi iz X - 2, i šta mislite šta je bilo. Dođe mi da skočim s' mosta.

  14. JEBEM TI BARSU PROMAŠE ŠUT ZA POBJEDU

  15. Deranje, drago mi je da me nisi poslusao :D Nego,

    Leicester - Bolton tim1 2+ 2.15
    Bury - Scuntorpe 2 2.1
    Arsenal - Everton X2 1.9
    Bayern - Wolfsburg GG3+ 2.25
    Lanciano - Ternana tim1 2+ 2.45
    Ebbsfleet - Tamworth 2 2.25
    Kvote su do jaja, tako da prakticno i 3/6 donosi dobitak,a mislim da bi moglo i vise da uleti.

    I dodje tacno 3 od 6, s tim sto su jos dve mogle lagano..

  16. elem, sestra ima mozzart klub karticu, kako da se ja kladim preko njene kartice?

  17. Hvala Gmudo, ostala mi neka kinta od basketa sto sam pogodio pre 2 noci, i stavim danas medvedica sto je postovala tenis cisto iz drkancije i dodje bila kvota oko 2....i sve stavim na ovaj tiket i dodam....u sustini fino...PAO moze da osvoji EL vrlo lako....

    sutra ima poslednje kolo NBA, 12 tekmi, trebalo bi nesto da se izvuce...

  18. Napises tiket, odneses ga u kladzu, sa onim papiricem proturis i karticu, i to je to ;)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.