Кладионица

  1. A da odigras oba odjednom?

    I sigurice i bes?

  2. Misliš da nisam? Sa sve raznoraznim kombinacijama i sistemima. Jednostavno te neće, jebeno igram GG i jedan tim da 4 gola, drugi nijedan. Pa dal' sam toliki baksuz, a pojedem statistiku jebenu po dva sata! Jebem li vam mater mafijašku, nisam dobio već 2 meseca jebena, a ne da mi trebaju pare nego ću da ubijem nekog

  3. Ako ikad okačim ovde nešto, evo vam transkripcija mog i realnog ishoda. Da bar neko uzme pare, kad je ne umem.

    1GG > 2GG
    2GG > 1GG
    GG > PX
    3-5 > 0-1, PX
    2p 2+ > 1p 2+
    GG3+ > NG

    Živi bili, pa svaki put videli.

    EDIT:

    E'o tiket od večeras, koji samo tako dokazuje ono gore.

    Lacio - Juve 2p 2-3, kad ono u prvom dali ta dva komada, a u drugom kurčina.
    Šatroj - Nantes GG, 0-4, OFKORS.
    St. Patriks - Šelburn GG3+, 4-0 OFKORS.
    Benfika - Fereira X2, jer su ovi prvi dobili 16 partija zaredom, kup je u pitanju, već su prvi u ligi i treba da ih boli kurac, ma kaaakvi. Vode 1-0 u drugom poluvremenu, i to ajde da je 3-0, nego onako pederski, 1 gol.

    Znači, pomnožite moj tiket sa -1 i uzimate pare. Al' bukvalno.!!!!

  4. Isto marvel, isto brate..

  5. Evo ušla benfika, ne mogu ni da se izderem k'o čovek i pljujem po govnima. Posle ovakvih dana ne smem ništa da odigram, ni da favorit daje gol na kvotu 1.17, strašno.

  6. Јеботе, ја мислио тај Фибоначи кога помињете да је неки тенисер.

  7. hahahhahahahahahahahahahahaha

  8. Не смеј се, ти си ме твојим саветима коштао више пара него да сам неку спонзорушу одвео на сплав, а можда би је и јебо.

    Него, да се искупиш објасни ми пластично како се игра тај систем. :)

  9. Jebiga, bice bolje lolo :D samo igraj isto sto i ja..

    A fibonaci, ovde ti je najbolje objasnjeno...i najkrace :D

    http://www.betontip.com/sr/fibonacci.php

  10. Fibonači teniser hahahahha :D
    Elem, danas sam čuvao pare, za sutra ima da sastavim jedan dobitan.
    Neki predlog?

  11. Jao jebem ti.....tek sad vidim! :)
    Miami - Bosh, Wade, James, Haslem, Battier, Chalmers
    New York - Anthony, Chandler, Smith
    San Antonio - Duncan, Parker Leonard
    Brooklyn - Williams, Johnson, Lopez, Evans, Bogans, Stackhouse
    Oklahoma - Perkins, Martin
    Denver - Faried

  12. Fibonaci je bio neki zajeban matematicar, napravio je neki niz brojeva koji kaze da se 2 prethodna broja sabiraju i daju novi i tako u beskonacno. Niz glasi ovako:

    1,1,2,3,5,8,13,21.....

    E, sad sto se kladze tice uzmes da je jedna novcana jedinica jednaka broju 1. Npr broj 1 zamenis sa 300 kinti i samo nastavis niz, al ne u nedogled fala bogu vec jedno 5-6 puta pa onda opet da ne bi eventualno puko sve. Nece se odma dobiti neki bruka kes, al na duze staze moze da se uzme neka kinta. Nikad do sad nisam igrao ovako, nek neko iskusniji ko jeste podeli utiske. A sto se broja parova po tiketu tice msm da je sve preko 3 para smrt.

  13. Džanki, vidim dobro ti ide tenis poslednjih dana. I to ubadaš ne baš male kvote. Npr.

    SUTRA NIEMINEN - TROICKI 1 1.60 2:0 2.60

    ili

    Haase - Roger-Vasselin 2 1.90

    Imaš li za danas neki par?

  14. Manje vise, ja ovo igram danas:

    Leicester - Bolton tim1 2+ 2.15
    Bury - Scuntorpe 2 2.1
    Arsenal - Everton X2 1.9
    Bayern - Wolfsburg GG3+ 2.25
    Lanciano - Ternana tim1 2+ 2.45
    Ebbsfleet - Tamworth 2 2.25

    Kvote su do jaja, tako da prakticno i 3/6 donosi dobitak,a mislim da bi moglo i vise da uleti.

  15. Gazimudo sta mislis za PAO-BARSA?

  16. Nema nista Ljakse od ovih vecih kvota, samo celendzeri. Mada su i tu kvote oko 1.30, a i nisu sigurne, namestaju previse :D

  17. Tsonga - N.Davydenko(s.t.) 1 1,40
    Del Potro - Dolgopolov 1 1,20
    Almagro - Goffin 1 1,15

    Eto, skoro 2 kv.

    edit: Conga u wwinu se moze do 13.50 uplatiti, a u Mozzartu i kasnije,kao i u Meridianu, jer se meč igra na centralnom terenu, poslije meča Gaske-Paire, koji je ušao u treći set

  18. Medvede, daj jedan par mesto Conge nmg da stignem duplatim?

  19. BezDeranjaMolim
    Gazimudo sta mislis za PAO-BARSA?

    Evo sta mislim za vecerasnju EL:

    Barca daje vise od 69.5
    Real daje vise od 73.5

    Lep dublic , kvota 3.4

  20. Sta koj kurac...danas

    Makabi - Real 1 1.75
    Panatinaikos - Barsa ispod 139.5 poena 1.85

    :D

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.