Prijava

Ne pratim ga dugo, ali rece neko ovde na temi da pogodi jedan dan, pa promasi 3. A ako pogodi sistem 4/6 npr na 100 dinara uzme 2000. I nije neka mudrost...

Gazimudo
Nadal (-7.5) - Kolsrajber HG2 1.9

Jebo mater, valjda Svabo moze da uzme 5 gemova ukupno. Jeste Nadal dobar,al nije ni ovaj za bacanje.

6:2 : 6:4 , pokloncina bre!

I da, dzankee i papet. Od SMS zaradjuje oko 30%. S tim sto on ima 90 000 ljudi, pa mu se moze i da stavi 180 dinara cenu.

Ne kazem... Ali pre nekoliko dana je objavio na statusu kako mu je dovoljno da usreci ljude svojim tipovima i da im pomogne da uzmu pare, a sad vec naplacuje.
Nego, nisam razumeo taj tip sto si citirao. Sta znaci to?

Zaboravio sam da napisem ispod rezultat papete xD

Mislim da sam ukapirao sad kad si napisao rezultat. Kao hendikep u kosarci :)
Planiram ove 3000 sto sam dobio da odigram tipa Majami prolazi, Oklahoma, Njujork i tako to. Kvotu 2-3.

Gazi, bravo za Kurajbera, ja ne ispratih...premala granica bas...ali danas Sloboda bi trebala lagani under, mada nemam bas kintu za singlove...

EDIT: 30%? pa sta znam, sta mislite kolko ljudi mu salje SMS..

Pojma nemam. ALi je cinjenica da vecina ljudi vise ne uplacuje pare na kredit vec imaju SMS i minute kao na postpejd. Tako da oni ne mogu da salju. Barem koliko sam ja razumeo.

pa da. ko u basketu. Oduzmes Nadalu ovih 7,5 i treba onda da Kolsrajber ima vise gemova.

I da, onaj lav poceo da transferise. Kao kladze prate njegovu stranicu, i onda namestaju rezultate, buahahahha

Kao blokiraju te njegove tipove. hahaha
ALi jebiga, on se ponasa nesto na foru Milosa Bojanica. Narod je najpametniji, narod sve vidi i te munje. Onda mu oni slepo veruju iako nije bogznakakav kladionicar.

Naravno da mogu papete, samo im se SMS naplati na kraju meseca. odnosno dodje mu dodatno tih nekoliko poruka da doplati punu cenu (posto ove poruke ne ulaze u pretplatu).

A dzankaro, ja sam nesto citao,kazu da je uglavnom 1% onih koji salju. Odnosno svaki stoti. Kod njega bi to bilo 900 ljudi, sot je mnogo. Al ako se uzme u obzir da je na glasu, da ima dosta ljudi, barem 50 poruka dobije dnevno.

Svaki post mu je transfer, ono... podseca me na ''strumfasticno''

Lavovi, danas cemo lavnutl lavnionice lavovskim singlom, jeste spremni lavovi...smiri dozivljaj, zagrizi kasiku, lezi na pod... tako se zaustavlja epilepsija...slepac.

ti dam ti dam ti dam
lololo

Gazi, pitah te tamo na FB, jel imate jos SMS servis?

Imam Pedja. Al ne izbacujem svaki dan. Sto pitas?

Pa da posaljem poruku, da uzmem neke pare... ionako ne mogu vola u dupe da pogodim :)

A ne zapisah na koji broj ide i te fore.

Gazimudo, ti svaki dan moras prvo da uneses poruke tu, pa tek onda da aktiviras ili kako to ide?

Pisem vam za pola cuke, moram hitno napolje.

Predražinjo
Pa da posaljem poruku, da uzmem neke pare... ionako ne mogu vola u dupe da pogodim :)

A ne zapisah na koji broj ide i te fore.

Prati svaki dan stranicu, posto ovde necu da reklamiram jer me napusavaju.
Za taj dan kad budem imao, izbacicu status, sa sve onom tabelom i uputstvom.
Za danas ti je moja preporuka da ce Sloboda dati manje od 75,5 poena.

PuppetMaster
Gazimudo, ti svaki dan moras prvo da uneses poruke tu, pa tek onda da aktiviras ili kako to ide?

Moram prvo u kodu da promenim utekmice, odnosno da napisem sta treba, i onda d reklamiram. Fora je sto servis ne moze da se pauzira, pa je tako bilo ljudi koji su poslali sa danom zakasnjenja i dobili parove od prethodnog dana.

Zato je najbolje sacekati da objavim status, pa tek onda slati :)

Po svoj prilici Sloboda ce da predje 80 :)

него шта него ће да пређе, а ја слепац слушам друге, уместо да сам одиграм шта сам 'тео. аукурац.