Prijava

Trebalo bi da uđe Dalas i GSW a Olimpijakos dobija Turke. I JEBAĆEMO ZVEZDU ZA POLA SATA OOOOOO

JESTE IGRALI NA METALAC???

Guimaraes 0-2
Fener x2
PAOK 1
Stuttgart 2-3
PSG gg

Na 100 dinara dobio 1600. Nije lose, sutra ako ponovim na konju sam.

Dajte neke dojave, neke prognoze, neke analize na veliko!

Gde mogu da pogledam kvote za prolazak u sledecu rundu ekipa u NBA?

Nadal (-7.5) - Kolsrajber HG2 1.9

Jebo mater, valjda Svabo moze da uzme 5 gemova ukupno. Jeste Nadal dobar,al nije ni ovaj za bacanje.

Mogao bi Panatinaikos danas 1, i Radnicki minus 158.5. Panatinaikos po meni ovo dobija, a granica na Radnicki mozda prevelika s obzirom da je Sloboda prelosa ekipa....i da, Radnicki bi trebalo da ih spusti na 70 ili manje poena, a tu je verovatno posao zavrsen oko minusa ...

Dzankee
Mogao bi Panatinaikos danas 1, i Radnicki minus 158.5. Panatinaikos po meni ovo dobija, a granica na Radnicki mozda prevelika s obzirom da je Sloboda prelosa ekipa....i da, Radnicki bi trebalo da ih spusti na 70 ili manje poena, a tu je verovatno posao zavrsen oko minusa ...

Dzankee, zasto se baktati sa tim, kad je sasvim realno da Sloboda nece dati vise od 75,5 poena? Odigras lepo to ko covek, i ne brines da li ce Radnicki dati 100 poena.

Ja cu da povezem to, i da barca daje vise od 68,5>

Sto se mene tice, barca dobija danas. I to ce tekma da ode u plus. Najbolja kombinacija je u maxbetu. 2&137,5 VISE 3.52

A sta znam dali Zvezdi 66 poena...najgori su po efikasnosti, tako da mi je 75.5 granica dosta sigurna...al sta znam....videcu i za to i za EL :)

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1618-3287188-1075 od nocas

Jel ima neko predloge za danas, PAO-BARSA mozda manje poena bice nategnuta utakmica, a mozda i kec.

Ja gore napisah sve predloge.

Izvinjavam se :)....dobro je ovo za Slobodu manje poena, a mozda PAO resi ovo veceras...

Deranje, jel mozes ti da mi odgovoris na ono pitanje gore?

Ja sam opet ubo, bilo mi bezveze da kacim, bez ikakve analize i tih sranja, ali pocinjem da uvidjam da je to nepotrebno. Igras dok te hoce i gotovo.
Odigrali ja i drug po 100 dinara kad smo se vracali sa faksa.
http://ibet.maxbet.rs/ibet/ticketstatus/ticketstatus.html?ticket=%7B2D809C0F-B44B-46DE-810B-FCE08DFD8014%7D
Ali posto su dve "odlozene", nisu bog zna kakve pare. AKo sam dobro sracunao oko 7000. Tj po 3500.

Evo i LAV uveo SMS servis... Seronja. I to trazi 180 dinara za poruku.

Lav jede govna, da igra to sto postavlja sad bi brisao dupe sa 100 evra, a ne bi uveo jebeni SMS servis, od kojih ide, lupam, 40% njemu, sto je 70 kinte.