Кладионица

  1. Pa što bi morao vezivati kvotu 5.5? :)

    imao sam 100 kinti za tiket, pa pošto nisam uspeo da se odlučim, izabrao sam sendvič i jogurt.

  2. Deranje, mogu li večeras sve tri tekme NBA u doh1 da dodju ?

  3. Ladno sam sanjao noćas tekmu Jeovil-Preston, to je engleska 3,4. liga valjda da dolazi iz 2 u 1
    Poludeo sam načisto

  4. Ја сам једном сањао квалификације за нешто, чини ми се да је било Јерменија-Србија 1:1, значи и тачан рез сам сањао. На крају је то дошло, а на Србију квота била 1.15. Ко зна колика је квота била на тачан рез 1:1

  5. Ja nisam tačan,samo znam da Preston vodio 1:0 na poluvremenu,a ovi na kraju dali 3,4 komada

  6. Deranje imaš tenis Ramos-Janovic, 1 je 1.45, ja sam to uklopio u tiket. Uhvatio sam Troicki 1, 1.65.
    A prodala me na drugom tiketu glupa Hantuhova, na 1.35.

  7. Mislim da Oklahoma i San Antonio nece dozvoliti iznenadjenja kao Denver tako da dolaze, e sad sa Inddiana bi trebalo ali nisam sto posto siguran kao ove dve... mozda bi trebalo igrati Oklahoma domacin vise poena...

  8. Je l' igrao neko Dortmund-Real nešto? Ja sam singlirao X.

  9. Ja singlirao na Dortmund

  10. Dvoumio sam se između 1 i X al' sam nekako ipak prelomio za X, sumnjam da će i jedni i drugi Španci da prsnu.

  11. Ja sam onako,više navijački odigrao, imao sam nešto para viška

  12. Ladno sam sanjao noćas tekmu Jeovil-Preston, to je engleska 3,4. liga valjda da dolazi iz 2 u 1
    Poludeo sam načisto

    Kasniš dva meseca Mito :D http://www.betexplorer.com/soccer/england/league-one/matchdetails.php?matchid=1346333
    Da nisi ovih dana malo pratio statistiku pa mozak malo pravio kombinacije dok si spavao? :D

  13. PAŽNJA!PAŽNJA!PAŽNJA!
    jel dobio neko neke pare?

  14. Брате, ово је уврнуто са Митиним сном и да се то заправо десило. Ако Мита не лаже, наравно :)

    http://www.youtube.com/watch?v=NzlG28B-R8Y

  15. Kladite se na namještene utakmice.

  16. Риха Дисидент
    Kladite se na namještene utakmice.

    Kas' nam dati?

  17. Риха Дисидент
    Kladite se na namještene utakmice.

    Isto to mi je rekao malopre Tole, dok smo pili fuka sa Blaterom i nekim seikom ,jebem li ga, valjda onaj sto drzi PSG.
    Lepo kazu ljudi, tu ti je kinta.
    Jos mi dali jedno 20ak utakmica , uglavnom kontra prelazi i 7+,al necu bre tako ko picka.
    Jebo tiket kad ga sam ne sastavim. Ocu bre da provalim sta ce da se desi,a ne da mi kaze tamo neki Tole,Blater ili seik..
    Da li je Tesla cekao da mu neko kaze sta je naizmenicna struja? Jes kurac.

  18. Jebo tiket kad ga sam ne sastavim. Ocu bre da provalim sta ce da se desi,a ne da mi kaze tamo neki Tole,Blater ili seik..

    +iljadudvestamilon

    Jednostavno me takav dobitak ne bi obradovao, pa ni da dobijem 3x više para od tiketa koji sam sam sastavio.

  19. Bio sam sarkastican

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.