Кладионица

  1. Lee je out nocas Farid se vraca, tako da je to ok, mozda Denver probije hendikep, mislim da ce NY oduvati Bostona veceras, ostale su kvote iste od prve tekme isto kao sto su ostale i u BRU-CHI pa ih je CHI oduvao....e sad u prvoj tekmi Boston je pruzio otpor bas dobar, sto mislim da se nece dogoditi nocas, al ne mora da znaci nista...Majami doh1

  2. Uplatijo Majami h1, Njujork H1 i Denver čistog keca. Odigrajte kontra i uzmite pare.

  3. Somi ne beri brigu uzimas pare nocas!

  4. Predlozi za singl sutra? Roknuću Dortmunda, ima li još nešto zanimljivo?

  5. Kolika minimalna uplata treba da mi bude ako npr odigram 5,6 fikseva i 5,6 utakmica u sistemu 2/6 na jednom tiketu?

  6. Zajebo sam se, igrao sam Majami doh1. 11 hendža u Mocartu.

  7. Fiksevi se ne računaju, ovaj sistem ima 15 kombinacija, pa ako je minimalna uplata po kombinaciji 5 dinara, znači 75 din.
    http://www.astrosporto.com/kladjenje/statistika/tabela-kombinacija.html

  8. pa isti ti kurac...1,6 1,85

  9. Neko je imao osamsto jura za bacanje.

  10. Pa dobro, sad mu je do jaja, ali ko bi normalan stavio to, a da nema za bacanje?

  11. ja sam bio siguran u 1 i 3+ al' nisam imao sa čim da sastavim pa nisam ništa odigrao...

  12. Pa što bi morao vezivati kvotu 5.5? :)

  13. играјте на реал

  14. Одгледам Мајами и Њујорк и задовољан одем да спавам, очекивајући да ће Денвер лагано да добије ГС. Пробудим се, уђем на резултате, гомна изгубила 14 разлике уз 131 примљен кош. Кући. У плејофу. Против јебеног Голден Стејта. Озбиљно размишљам да прекинем са овим срањем.

  15. Isti kurac i kod mene, GSW sam igrao manje 0d 100 i keca....

  16. Jel ima neko predloge za popodne tenis fudbal manje kvote?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.