Кладионица

  1. hahahahahaha. Ja nisam!

  2. Ti si onda nenormalan, da ne kažem debil :)

  3. Jebem ja mater likovima što danas sjebaše Mtel-ove kablove. Nema interneta ceo dan u kladionicama i ne mogu da uplatim jebeni tiket. Oj tuge i države, pu!

  4. Ne lažem ljudi,svega mi, to sam sanjao
    Mada, moguće ovo što kaže Thilmo, mada nikad ne idem toliko unazad sa statistikom :D

  5. ova Stosur je retardirana majku joj jebem...

    EDIT: srecom, spojih sa gubitnim parom, i pukoh manje para lolo

  6. Kuću,prasad i pušnicu na Dortmund bre!

  7. Ladno sam sanjao noćas tekmu Jeovil-Preston, to je engleska 3,4. liga valjda da dolazi iz 2 u 1
    Poludeo sam načisto

    Ja sam tako sanjao tačan rezultat na Salcburg i prelaz X-2. Bilo 1:2, a na poluvremenu 1:1. Hteo sam da pucam sebi u koleno kolika sam pička što ne odigra'.

  8. Obori me glupi Monfis, jeb'o me konj što igram tenis kad ne znam.

  9. Mito kol'ko si stavio?
    EDIT: Nikad slađe nisam izgubio pare, tovari nadmene Špance!

  10. Jebem ti ovu sugavu Stosur, zadnji put u zivotu da je igram...pa majku ti jebem ubaci neki put iz kvadriplegicarskog forhenda lopticu u teren, tranvestitu GLUPI!!

  11. Џанки брате, очигледно је да си на платном списку Моцарта и МаксБета.

    Мој кум који мисли да у фудбалу играју 15 на 15 играча, је погодио три тикета у животу, то је за три тикета више него ти, да се не лажемо.

  12. Prelaze lupaš, 100 dindži baciš, ako uleti uleti, ako ne prođe, nikom ništa, nećeš bankrotirati. Jednom je likovnjak bacio 200 jevreja na "siguricu", kvota 1.3, računajući da je dobar 60e, i puk'o, čovek ozbiljno dobio šećer.

  13. ЉУДИ, КВОТЕ ПРЕКО 5 СУ ЛУТРИЈА!

    СХВАТИТЕ ТО!!!

    значи, три сигурице, квота око 3, уплатиш 1000 дин и то је то. СКУПИТЕ МУДА, ОД ТРИ ТАКВА ТИКЕТА ДВА ПРОЛАЗИТЕ..КЛАДИОНИЦЕ ЖИВЕ ОД 100-200ДИН ТИКЕТА!

  14. Jebiga, nece me u zadnje vreme. :D Ali moracu da zategnem i sutra neki tenis :D

  15. ЉУДИ, КВОТЕ ПРЕКО 5 СУ ЛУТРИЈА!

    To ti upravo pričam, kvota 1.3 na keca bi trebalo da je sigurica nad siguricama, al' jebiga, dođe X. Pravo da ti kažem, meni žao da bacim više od 5 stoja na jedan tiket, više volim da malo razmislim pre nego što odigram nešto, naberem kvotu 150-200, sa sto dindži uzmem lepe pare.

  16. Thilmo, nemoj sad da se vredjamo lolo, pa u zadnjih mesec dana sam prosao lupam 10 tiketa. jedno vreme me krenuo nba, al posle krenulo nizbrdo ..i prebacih se malo na tenis, krenuli turniri i tako to..juce uzeo sicu, danas puko to i tako..sad ce da se sklopi nesto za sutra

  17. VITTE OVO
    http://vukajlija.com/forum/teme/21743-liga-sampiona?strana=184#post_2355826
    Nisam računao na penal,jebiga,i strelce sam malo omašio
    ASAM NOSTRADAMUS

  18. Mr Sci Dackney, па то што је тај лик пао не значи да теорија није тачна. Каква бре квота 150-200, јеси ли ти луд?

    Ја стварно почињем да верујем да кладионице имају, као и политичке странке, ботове за троловање свуда по нету, изгледа да је то убедљивије оружје него што мислимо.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.