Кладионица

  1. Hahahaah pickee, dobio Memfis!!! TRPAJ KLIPERSE!

    A ovaj bejzbol je super da se igra, bas fine kvote.

  2. Nije loš, ja jednom odigrao nekih 6 na favorite, 5 ušlo a jedni izgubili 0-9 lol

  3. Kul je skroz, iako ne kontam pravila nista lolo...a sklopim sinoc tenis tiket, a ono 3 tekme vec pocele...sad ce nesto na brzaka da se sklopi...

  4. Ja kontam pravila, skroz gotivan sport, pratim nekad na ESPN-u.

  5. Ja cu da probam Bajern 2. Na 300-400 dinara. Dobra kvota :)

  6. Udjose Klipersi preko, i Denver 1...al Memfis napravi brejk,sad ce i da izbace Klipse :)

    NJU JORK-BOSTON H2 8,5

    INDIANA 1 1,40

    OKLAHOMA 1 1,30
    ................................

    Radnicki-Partizan 2 1.7

    Konstantin-Metalac 2 2,15

  7. Vidi ova govna. Igram na Golubeva, lik dobije prvi set i napravi brejk u drugom i ovaj drugi majmun preda meč i računa mi se kvota 1. Jebem ti logiku i Mocart usrani. Nikad više neću da igram tamo, povlačim sve dobro što sam rekao o njima, mamu im jebem.

  8. Hvala vam ljudivi znam da niste imali loše namere a ionako sam već puko tako da niste vi krivi lolo
    Šta mislite o ovom našem basketu? E sad sam video da igraju i ameri aj dajte neke predloge pa da vežem sa Barsom

  9. Golubev - Eremin 1
    Lajovic - Vagnozi 1
    Smišček - Melcer 1
    Galičina - Budivelnik 2
    Harison - Bogdanović 1
    kvota 6

    Prošlo ko iz pičke.

    Kolšrajber - Korolev 1 ( Ovaj Korolev je mrcina neverovatna, ne znam kako je uspeo da dobije Bagdatisa danas )
    Dolgopolov - Tursunov 1
    Vavrinka - Ramos 1
    Fonjini - Lorenci 1
    Pavlicenkova - Kabeza 1
    Troicki - Stepanek 1

    I ovo, osim Vavrinke koji igra sutra. Ojebo sam danas.

    Za večeras:
    Njujork doh1, Oklahoma doh1, Indijana h1... kvota 4.70 za somče.

  10. Pa brani Vavrinku za svaki slucaj...svaka cast inace...rekoh ti ja danas KarenoBusta i Morita, kvota 3...i prodje...ja naravno nisam odigrao mrzelo me da idem do kladione lolo...ali sutra stavljam sve sto imam (2000 lolo) i a u kurac, ne mogu da se bakcem vise...

  11. Pa problem je što sam hteo ovaj drugi da igram, a nisam :) uzeo 4200 na ovaj prvi.

  12. i zasto silujes tikete? igras na nba dodatni hendikep? odmori malo, uzeo si parice :))

    sutra trpanje na tenis, valjda si izvalio da je kul sport za kladjenje

  13. Ne silujem, hoću da gledam NBA večeras, a lepši je doživljaj kad navijam za tim koji mi potencijalno donosi kintu :)

  14. ЈЕБИ МИЏЕТААААААААААА

  15. Sutra stavljaš sve što imaš a danas nisi hteo jer ti samo 1000 ostaje i sjebeš se pih... sreća kurata.

  16. Evo ja odigrao par tiketa čisto da mi večerašnja utakmica bude zanimljivija:
    jagodina - Zvezda X-2
    Barsa - Bajern G1+
    Benfika - Fenerbahče SW1
    -------------------------------------
    Jagodina - Zvezda X-2
    Barsa - Bajern G1+
    Benfika - Fenerbahče X-1
    -------------------------------------
    jagodina - Zvezda X-2
    Barsa - Bajern X2
    Benfika - Fenerbahče SW1

  17. Радмило Топола
    у зинат гађам двојку на шпанске патуљасте цигане, и онда к'о господин да навијам за немце. а кад буду играли у лилипутанији има да гађам двојку, па све и да их бије швабо 4:0 сутра. а може. и волео бих. замис'и сатре их бајерн типа к'о хамбург. а више сам вол'о да им падне дортмунд, па да левандовски пиша по фаци пикеу и говнима. ал' добро. ја не знам кад је барселона примила једно 4 гола, баш би могли сутра, време је. (могли би курац, ал' би био много добар трип, е!)

    пророкујем!

    а кад буду играли у лилипутанији има да гађам двојку, па све и да их бије швабо 4:0 сутра

    хехе, само што сам ја слепац да одиграм пп2+ на сома и пукнем безвезе. а бајерн двојку везивао са неким срањима за сутра.

  18. All in hehe...

    Kanepi - Morita 2 3.05

    Ulog 2000
    Dobitak 6100

  19. Džanki jel si siguran da Kaja gubi?
    Igraću live,na manji ulog

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.