Кладионица

  1. Bacio 10 eura na fener x2 , 35 dobitak

  2. Znas kako Mito, sinoc sam gledao danasnje parove, i izvuko sam ovu Moritu...jos mi je kasnije potvrdio jedan lik koji kida tenis da igram na jaci ulog...al posto ja jace od ovoga nemam...lolo...cekaj onda ti lajv, ako uzme morita prvi set, bice egal kvote...

  3. Razmisljao sam da stavim umesto ciste dvojke da Morita uzme bar jedan set, ali ja sam alav lolo...

  4. Pare na Cikago nocas, h1 osigurati u slucaju produzetka 1,5p, 1,85, zavrsavaju seriju veceras.

    Golden State-Denver manje poena

  5. Jebem ovoj Moriti mater bas. Sad opet moram da guram tikete od 100 kinte lol.

  6. Први пут да остављам тенис овде:
    Сепи - Фаља 2, квота 3. Неки осећај. Или макар да фаља узима сет. Први.
    Фудбал:
    Партизан дупла победа, звезда 2&2-3, бенфика сигурна победа 1 (без примљеног гола), бредфорд 1 (или 0-2).

  7. Sad opet moram da guram tikete od 100 kinte lol.

    Ja nešto mislim da jedino takve tikete i igraš. Čak je i to pitanje. Aj eto 50 dinara je sigurno.

  8. Твоје мишљење, боле мене курац :) ео касније ћу окачити ову Мориту, мало да одморите хњо...мада није тикет за похвалу никако лоло

  9. Кажем ја, добија паре овај Џанки свако коло, од кладионица да шири дезинформације.

  10. Nije da ga branim nesto ili neki kurac, ali realno kacio je par puta slike sa po 1000-2000 uplate. Ne kapiram zasto ga prozivate. Bvdlga-u niko nije prozivao iako je isto igrao tikete od po 1000 na kvote 60+.

  11. Lutkarski majstor napada Makarone majstora.

  12. Ne napadam, mi smo bukele lolo

  13. Ma šalijo sam se, al' me smaralo da biram neki drugi glagol.

  14. Качио сам пар пута, ал нека нека...опет ћу....

  15. Čekaš jarana ili ćaleta da dođe iz grada sa njihovim tiketom pa ćeš da slikaš.
    Ko da kači sliku od 50 giga pa je ovoliko uploaduje.

  16. Хахахахахха јел ме спрдаш? Ево иде слика...

  17. Evo mog današnjeg tiketa:

    Benfica-Fenerbahce 1 (3:1) ✓
    Chelsea-Basel 1 (3:1) ✓
    Velbert-VfB Hüls 1 (3:1) ✓
    Hammarby -Assyriska 1 (1:0) ✓
    Vojvodina-Rad 1 (1:0) ✓
    Slask Wroclaw-Legia Warsaw 2 (0:2) ✓

    Uplata:: 70 dinara
    Kvota: 34:44
    Bonus: 121 dinar
    DOBITAK: 2531

    Ja zadovoljan :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.