Кладионица

  1. Који је курац са Моцартовим сајтом па је овако мала понуда ?

    ЕДИТ: Нисам штиклирао лиге лолол

  2. Колшрајбер 1, Типсаревић 1, Матек 1, Фоњини 1, Воландри 1...квота 6.70

    Малме 1, Алтах 3+, Динамо Дрезден 1, Херта 1, Ален 1, Цирих 2...квота 16

  3. Stante ljudi! Danas je BOSTON 1 2,40 jebace ih tacno!
    Probati Memfis 1 i Hjuston 1/manje singlirati...

  4. Cenis? Ja bih voleo, ali onako losa partija Mela i JR tesko da moze da se ponovi...

  5. @Dzankee ja mislim da nema vece paljevine od Garneta i Pirsa u ligi, e sad ako ih posle onakve tekme u NY ne dobiju veceras,a mogu svakog da dobiju kuci....i dalje msm da ce NY proci, al ova tekma je nocas Bostonova...

  6. Luzenac - Paris FC 1 2.40
    Sheffield Utd - Yeovil 1 2.20
    Waregem - Genk X 3.40
    Jihlava - Dukla Praga 2 2.70
    Moenchengladbach - Schalke 2 2.10
    NK Lokomotiva - Osijek 1 1.6

    Kvota 162, za 100 dinara, vrlo ambiciozno

  7. Šta igrati kod ovih amera? Mislim na američki basket

  8. Ajde vi koji pratite NBA, recite mi zasto se Oklahoma toliko muci sa Hjustonom?

  9. Povređen Vestbruk. Nije igrao zadnje dvije utakmice. Sezona je završena za njega.

  10. Pa ovi imaju samo bradu, ne verujem da ih on sam gura protiv sampiona Zapada...
    Prsten uzima Majami kao jedan i jedan.

  11. Parson i Ašik ih pune. Ma slabašna je Oklahoma u nekim okvirima igre. I ovamo sad trenutno samo Durant i gura Oklahomu.

    EDIT: Vestbrukova povreda im je sjebala koncepciju totalno.

  12. Slusaj bradu. Brada mnogo lose igrao, ali je zadnju ojebao. Ako se vrati Lin veceras (a trebalo bi, nije on neki igrac al ono, sto da ne), Asik ih puni, Parsons, Delfino...itd

  13. Harden ima neku boleshcinu al ce igrati, jebena je tekma, al mislim da ce Hjuston uzeti i ovu...mnogo bolje igraju od kad su Beverlija ukljucili, a Lin dobija menju minutazu...sto kaze Dzanki pune ih Asik,Parsons, DELFINO, Garsija...

    Po meni Boston nocas 2.40 1

  14. Delfino, momku treba davati vise suteva, lik jebe.

  15. Inter tips danas opasno ispogadjao...ja ga ispratio i ubacim neke 3 moje i 1 od te 3 me sjebe

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1599-6199402-1080

  16. Земљак, што играш квоте 1.8 и 1.05 на исти тикет? Зашто?

  17. Kakve veze ima kolika je kvota, bitno je da prodju. Ako sam u nesto ubedjen da ce da dodje, igram ga pa makar mi podigao dobitak za 50 dinara.

  18. Pavlyuchenkova Anastasia - Suarez-Navarro Carla
    Pavljučenkova osvaja bar jedan set 1.55

    H2H je 4-0 za Ruskinju. Samo jednom su igrale na zemlji i samo tada ova muškobanjasta teniserka je uspjela da dođe do seta, i to na nekom turniru ITF dakle nižeg ranga, davne 2008. Poslije toga Ruskinja 3 puta ubjedljiva 2-0 dobija, istini za volju, na hardu.

    I jednu i drugu očekuju nepremostive prepreke na samom početku mastersa u Madridu, može biti da će im ovo finale biti utjeha, ali i opravdanje (umor) za loš rezultat na mastersu. Teško da će proći Azarenku i Stosur u prvom kolu.

    Finale nezahvalno prognozirati, ali...
    Ne znam da li ću ovo i igrati, jer online nemam ovu ponudu.

    Puno sigurnije bi bilo igrati sljedeće:

    Haas-Dodig, 1 1,40 super tip ponuda/ top ponuda
    Haas kao naturalizovani Nijemac ima velike šanse da uđe u finale, iako je Dodig u naletu napravio više iznenađenja.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Goerges Jovanovski,1 1,45
    Naša Bojana je u nizu od 7 poraza... Posljednju pobjedu ima u januaru, na AO.

    Ima još malih kvotica
    Ferrer-Seppi, 1 1,15
    Errani-Urszula Radwanska, 1 1,15

    Prijedlozi poredani od manje sigurnih ka najsigurnijim. LOL

  19. Dortumd- Bajern, x2 1,45 u super tipu
    Generalna proba za finale LŠ. :)

    edit: predomislila sam se, ne putuju Schweinsteiger, Philipp Lahm, Franck Ribery i Arjen Robben. :/

  20. Metalac-Vojvodina 1 1,80