Кладионица

  1. Ja stavljam 1X na Dortmund, Bajernu pola postave ne igra

  2. Metalac-Vojvodina 1 1,80

    Interesantno da je kvota kod nas 1.80 dok su po netu, 1.9 - 2,0.

  3. Lol koja je razlika

  4. На Звезду опуштено Х2, 25 је хендикеп, то неће доћи никако

  5. U mozzartu je ja mislim 19,5 a Zvezda nije u stanju sad da dobije nekog tolikom razlikom tako da h2, Konstantin nije skart ekipa

  6. Против Слободе се игра, али свеједно, Звезда то преко 10 разлике не може да добије...

  7. Lol koja je razlika

    Ima, nekolicinu puta sam to primetio, mislim da je uvek dolazilo kada je kvota u domaćoj kladionici niža od ovih na netu. Inače, slažem se sa deranjem za tip :)

  8. Radnicki-Konstantin sam hteo da napisem pardon...a i Zvezda nije u moguncnosti da dobije bilo koga tom razlikom...

  9. Halifax iz keca u iks.

  10. Na Zvezdu je hendikep 26.5. I ja sam stavio H2, ali nije tacno da Zvezda ne moze da dobije sa 10 razlike nikoga...Sloboda je mnogo losa, verovatno najgora ekipa u ligi, tako da ovaj par i nije bas toliki zicer kao sto se misli... Ja mislim da ce biti oko 20 razlike.

    Mnogo sigurniji par, po mom misljenju, je H1 9.5 na Mega Vizuru protiv Partizana...ovo ce biti egal mec, ne znam po kom je to kriterijumu uporedjivano pa su dosli do ovolikog hendikepa.

  11. Не знам зашто, али ми се чини да Квинс Парк неће изгубити кући од Арсенала.

    7,5 на КПР а 1,35 на Арсенал.

  12. Mito, gde gledas odsustva igraca? Ja sam gledao na onom BetInfo, ali vise ne radi....

  13. Ja mećala
    Arsenal 2
    Totenhem 1
    Real 1

    i

    Mančester Šiti 2
    Marsej 1
    Dortmund - Bajern oba daju

    I će singliram Dortmund, pa nek sve ide aukurac.

  14. Ево један мој оптимистички, смучило ми се да падам на мале квоте. Иначе, прво сам уплатио КПР 1, па променио у 1Х.

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1097-6053727-1080

  15. Zna li neko zašto je odgođena utakmica Tottenham - Southampton?

  16. Кажу због саобраћајне гужве, тако нешто, почеће ускоро.
    Ко има пара за уживо клађење нек' проба ливорно, морају да добију.

  17. Tottenham and Southampton will kick-off at 3.30pm due to congestion around the ground.

  18. ливорно 0:1, можда је неко и одиграо кад сам предложио, била фина квотица.

  19. Значи вечерас идем у град да појебем све врх рибе, кад немам среће у коцки мора да ћу у љубави да трсим.

    Вердер водио 2:0 и од 87 до 90минута примио 2 гола...оооуујеееах.

  20. Odigrao dva tiketa s ortakom koji se ič ne razume u fudbal, ali sam ga pustio da i on odabere neku tekmu:
    Fiorentina - roma 1-1&3+
    Fulam - Riding X-1(to je on odbarao)
    Norič - Aston vila gg(i ovo je on)
    Totahnem - Sautempton 1(i ovo)
    ----------------------------------------------
    Drugi tiket sam ja odigrao sve osim Reala 3+
    Norič - Aston vila g2+
    Wba - Wigan X-2
    Valensija PPd1+

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.